Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco jeśli nie zrozumiałeś to już tłumaczę: środowiska kościelne i PiSowskie intensywnie działają na rzecz całkowitego zakazu aborcji, w imię "ratowania życia od poczęcia", natomiast gdy to życie jest już poza brzuchem matki to mają je kompletnie, absolutnie gdzieś. A już zwłaszcza gdy życie okaże się być niepełnosprawnym lub upośledzonym dzieckiem.
@whiteglove: klamstwo na początek- PiS nie działa intesywnie na rzecz ochrony życia poczętego bo gdyby to robil już dawno zakazałby zabijania dzieci nienarodzonych.
Poza tym PiS podniósł rentę socjalna o 100 zlotych w krótkim czasie czyli zrobił wiecej od poprzednich rządów dla niepelnosprawnych.
Po trzecie niepelnosprawnymi winny zajmować się prywatne fundacje a nie państwo, a państwo powinno zabraniać chciażby mordowania co dobrze fituje z ewentualnym zakazem aborcji.
@ImInLoveWithTheCoco ok, robią to środowiska okołopisowskie, a PiS tego nie wprowadzi, bo wtedy straci dużą część głosów.
Fajną wizję świata podajesz - aborcja zakazana, a wsparcie dla niepełnosprawnych żadne. To co co ludzie mają robić jak żadne fundacje nie powstaną? Umierać w rynsztokach? Bo to ich wina i ich problem że się urodzili, co? Za dużo Korwina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
okołopisowskie


@whiteglove: wg tej debilnej logiki jest tylko ANTYPIS a całąreszta to pis i srodowiska okolopisowskie
JA sie domagam obowiazkowych badan psychiatrycznych dla kazdego w takim razie. Ty idziesz jako pierwszy.
Fajną wizję świata podajesz - aborcja zakazana, a wsparcie dla niepełnosprawnych żadne. To co co ludzie mają robić jak żadne fundacje nie powstaną?

@whiteglove: o boshe ale homosovieticus co jedyną szanse w państwie widzi. Przecież jest mnóstwo ludzi (chociażby TY) zatroskanych niepełnosprawnymi co pokazują ostatnie wydarzenia. No chyba, że wy tylko tych noepełnosprawnych wspieracie tylko dlatego żeby #!$%@?ć PiSowi.
@ImInLoveWithTheCoco teraz masz pomoc ze strony państwa, gdyby ją całkiem zabrać, tak jak to sobie marzysz, to pytam co z tymi ludźmi się stanie, jeśli będą np. 4 miliony niepełnosprawnych, a miejsc w prywatnych fundacjach, kościołach itd łącznie 50 tysięcy. I co? Reszta ma umierać, bo to ich wina że się urodzili?
teraz masz pomoc ze strony państwa, gdyby ją całkiem zabrać, tak jak to sobie marzysz, to pytam co z tymi ludźmi się stanie, jeśli będą np. 4 miliony niepełnosprawnych

@whiteglove: kiedyś państwo zajmowalo soę produkcją żywności i zarządzaniem gospodarką- efektem było brak jedzenia i ogólna bieda. Gdy wyparliśmy państwo z produkcji żywności to nagle półki zapełnily się przeróżnym jedzeniem a wyparcie państwo z gospodarki doprowadziło do jej rozkwitu. (Pamiętam jak kiedyś
@dluto eot, bo nie chce mi się w kółko pisać o tym samym. Pytam gościa jakie ma rozwiązanie na problem pod tytułem "są niepełnosprawni, państwo im nie pomaga, fundacji jest za mało, niepełnosprawni nie mają z czego żyć", dalej się nie dowiedziałam co mają tacy ludzie zrobić w jego wersji świata. A teraz się dowiedziałam że #bekazlewactwa, jak rozdawanie pieniędzy przez ukochaną przez prawaków partię to przecież klasyczny socjalizm XDDDD