Wpis z mikrobloga

@VrubeL: mówisz o tym resortowym dziecku kaczorze, który wszedł nielegalnie na mównicę sejmową po to, aby w bezczelnych kłamstwach oskarżać Polaków o zamordowanie Polaków?
Czy mówisz o tym kaczorze, który poszedł do niepełnosprawnych protestujących w sejmie mówiąc:
Chciałem bardzo mocno podkreślić, że będziemy wykorzystywali wszystkie możliwości po to, by zmusić rząd Donalda Tuska i samego premiera do rozwiązania tej palącj i niezwykle ważnej z punktu widzenia interesów dzieci niepełnosprawnych, ale też
Pobierz GilbertEatingGrape - @VrubeL: mówisz o tym resortowym dziecku kaczorze, który wszedł ...
źródło: comment_RfIFBY1YJlc60878NK8hpybJxP0uPqQN.jpg
@GilbertEatingGrape: O kurcze zabiłeś mi ćwieka. Tego nie wiedziałem. Teraz już wszystko rozumiem i połączyłem w całość. Pan Donald zakończył protest w 17 dni sprawiając, że życie niepełnosprawnych ociekało miodem i kasą a zły kaczor jak tylko doszedł do władzy to im to wszystko zabrał i biedni muszą znów protestować.Ma sens. Aha i jeszcze mógłbyś zacytować posłów PO komentujących ówczesną wizytę kaczora (zdjęcie) u protestujących?
Ale opowiesz mi historię tego siniaka?
@GilbertEatingGrape: Merytoryka cię przerosła czy pytania za trudne? Jak to było z ty siniakiem w końcu? kaczor ją pogryzł czy macierewicz pobił?
W sumie to podziwiam twoje zdolności jasnowidzenia. Tylko ja i kaczor wiemy kto mi płaci. Myślałeś może o karierze na EzoTV? Wróżbita Maciej do kolan ci nie sięga.
kaczor ją pogryzł czy macierewicz pobił?


@VrubeL: znając kaczora i macierewicza to bym się nie zdziwił, ale jeśli masz jakieś info w sprawie napaści pisowych komuchów na niepełnosprawnych to powinieneś donieść na policję.

Tylko ja i kaczor wiemy kto mi płaci.


Stirlitz szedł ulicami Berlina, coś jednak zdradzało w nim szpiega: może czapka-uszanka, może walonki, a może ciągnący się za nim spadochron?
@GilbertEatingGrape: Widzę, że kolega ze słynnego zaciągu internetowych bojówek które pani kopacz swego czasu zakładała. Ciężkie czasy ostatnio u was w partii nastały, płacą jeszcze czy już wolontariat?
Przez gardło ci nie przejdzie jednak, że ta afera z siniakiem to dla debil.. wróć sympatyków totalnej uszyta?
@GilbertEatingGrape: nie wspomniałeś o siniakach wypowiadając się o protestujących? Czy ty tuska w sercu nie masz? Jaki był wczorajszy przekaz na zebraniach partyjnych? Chyba mainstream się jasno wypowiedział, że pisiory biją niepełnosprawnych, którzy w wyniku duszności chcieli tylko otworzyć okno i mieć dostęp do tlenu. TVN poświęcił temu zdarzeniu swój czas antenowy warty kupę kasy a ty nie wspomniałeś?
Kocham te wasze rozdmuchane do granic ego. Antypolska, jak to brzmi. tylko
@VrubeL: jak widać nie muszę wspominać o siniakach, które jak mniemam zostały wykonane przez pisowców na bezbronnych matkach, bo sam o tym wspomniałeś już z 6 razy xD
Poza tym już rozumiem, czemu się tak pienisz, zgodnie z narracją rządu oskarżasz innych o to, co robi pis. Czyli oskarżanie mnie o stosowanie przekazów dnia wynika z tego, że wyciekła notatka z przekazami dnia antypolskiej partii złodziei i przestępców piss.
https://www.wykop.pl/link/4329537/agencja-informacyjna-polska-press-dotarla-do-pisma-pis-z-przekazami-dnia/
@GilbertEatingGrape: mógłbyś jeszcze z 6 razy powtórzyć słowo antypolskiej? Jara mnie to xD lol, rotfl i nie wiem co tam jeszcze używacie. łał dotarli do przekazu dnia pisiorów? pełowcy takich nie mają? Przyznasz że sztuczka z siniakiem była dla debili czy głowa w piasek?
@belwarg: wszyscy widzą, że ta cała harwig ma w nosie niepełnosprawnych i urządza sobie teatrzyk ku uciesze kretynów łykających takie spektakle. Założe się, że gdyby przyszedł kaczor i powiedział ok podaje rząd do dymisji i zarządzam przedterminowe wybory ale cofam wszelkie ustalenia odnośnie pomocy niepełnosprawnym to w 30 sekund opuściłaby sejm.