Wpis z mikrobloga

@uuujeeeedzwoniiiii: na redach się #!$%@? pisze dobrze gra, na blue się zajebiście pisze i gra ale są głośne w #!$%@?, brown tak chrupią przy aktywacji i są przyjemne ale ciche. Osobiście używam blue, ale coraz częściej myślę żeby przejść na browny. Redów osobiście nie tknąłbym nigdy bo i słabo mi się na tym gra a pisze to w ogóle.
@JBFC: Na redach pisanie może być bardzo przyjemne i nawet fajniejsze niż na niebieskich, wszystko zależy od tego jak "ciężką" ma rękę osoba z takiej klawiatury korzystająca. Ja np. preferuję do pisania redy bo zwyczajnie wygodniej mi się na nich pisze, niż na niebieskich/brązowych. Teraz zastanawiam się czy nie pójść krok dalej i nie przejść na Topre 35g.
@uuujeeeedzwoniiiii Redy - najlepsze do grania, nie obudzą Twojej rodziny/psa/kogokolwiek kiedy będziesz grać w nocy. Brak żadnego uczucia aktywacji i dźwięku.
Brown - troszkę głośniejsze, aczkolwiek cały czas będziesz w stanie grać w nocy. Uczucie aktywacji.
Blue - KLIK KLIK KLIK KLIK KLIK. Naprawdę głośne, do grania meh, ludzi też będziesz denerwować tym.