Wpis z mikrobloga

@turboskarpetka: to lepiej nauczyć się jeździć tyłem tak, że możesz łatwo skręcać jadąc tyłem i jechać przez długi czas, bo tak to po co umieć zjeżdżać ze schodów tyłem, jeśli jesteś z Warszawy to mogę Tobie wysłać najlepsze miejsce do nauki, zwłaszcza jeśli masz opory, a jak nie to mogę wysłać zdjęcie jak to miejsce wygląda i warto takiego szukać, bo te schody co romantyk pokazał są idealne do nauki, tylko
@romantyk_narkoman: wileniak to moje rejony, jakbyś się wybierał któregoś razu w tym kierunku to daj znać.
Przy okazji spojrzał byś na moją technikę jazdy, bo strasznie mi się kółka zdzierają, a nie mam nikogo kto też jeździ na ośmiu kółkach żeby spojrzał... stawiam piwo za przysługę ;)
@Zrobiony_bobr: obecnie nie mam czasu na rolki, jeżdżę jedynie na ćwiczeniach slajdów itp :p - sesja sresja
@turboskarpetka

Trzymajcie miejscówkę, jeśli nigdy nie zjeżdżaliście ze schodów i nie jesteście tego pewni to te miejsce jest najlepsze do nauki (jedyna wada, że nie ma więcej schodków). Ostatecznie to miejsce jest tylko po to by załapać, przełamać się i zobaczyć, że to nie takie trudne. Potem na jakieś większe schodki i dłuższe. Tylko
Pobierz
źródło: comment_ERAi3aSgE6qEabT4L7ZKUsN9uR2EZAan.jpg
Ach, szkoda, że nie mieszkam w Warszawie, bo już bym tam była i próbowała zjeżdżać :D
Ale teraz przynajmniej wiem, jakich miejsc powinnam szukać w swojej okolicy.

Dzięki wielkie za zdjęcia i powodzenia na sesji :D
@Forrest_Gump: ja tam już kiedyś robiłem podejścia do zjeżdżania ze schodów, ale posiłkowałem się poręczą.
Tylko się jakoś zapomniało co i jak, i ostatnio jak chcialem zjechac na bulwary z mostu slasko-davrowskiego to byl zonk, bo nie szlo :D