Wpis z mikrobloga

@Koritsu: w Japonii wprowadzili właśnie zestaw switcha jako handhelda, bez stacji dokującej, gripa, kabla hdmi itp. Kosztuje w przeliczeniu 850 zł . Jak się sprawdzi to może i u nas takie zestawy wprowadzą :) pokemony to popularna gra i szybko będzie można kupić używany egzemplarz w rozsądnej cenie. Głowa do góry :)
w Japonii wprowadzili właśnie zestaw switcha jako handheld


@juma777: nie, przeznaczeniem tego zestawu nie jest traktowanie switcha jako handheld
to jest zestaw dla osób, które chcą miec drugiego switcha
sugeruje to też nazwa tego zestawu

http://www.nintendolife.com/news/2018/05/a_cheaper_customisable_nintendo_switch_2nd_set_has_launched_in_japan_without_a_dock

Jak się sprawdzi to może i u nas takie zestawy wprowadzą


@juma777: w Japonii się sprawdzi, ale już się wypowiadali, że nie ma planów wprowadzenia takiego zestawu do sprzedaży w USA, więc tym bardziej
@epi: nie ważne jak się nazywa, jeśli chcesz traktować switcha tylko jako handheld to taki zestaw się nada idealnie (ładowarkę można kupić osobno albo ładować np powerbankiem). Ja swojego switcha ani razu nie podpiąłem do tv i jakbym miał taki wybór to bym kupił.
Narazie planów do wydania tego w europie nie maja, ale to się może szybko zmienić. Jeśli się sprzeda na odpowiednim poziomie to mogą wprowadzić i u nas.
@Niekumaty_: nie ma blokady regionalnej ;)

jeśli chcesz traktować switcha tylko jako handheld to taki zestaw się nada idealnie


@juma777: owszem, ja tylko mówię, że nie taki był zamysł Nintendo z wypuszczeniem tego zestawu ;)

albo kupić od kogoś kto tam był


@juma777: to w sumie być ciekawy deal, akurat się wybieram jesienią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
aczkolwiek biorąc pod uwagę, jakie braki były w