Wpis z mikrobloga

@Synergy ja tak nie lubie boxdela że jego bym #!$%@?ł na mine jaką jest marlenka dzień w dzień darła by na niego gębe kazała robić kaczorka żyła za jego kase grożąc mu codziennie że go zniszczy przestałaby sie myć żeby w chacie srogo śmierdziało i ciągle jęczała że jest chora i zmęczona no i oczywiście głodna czyli boxdel musiałby wyskoczyć z kasy nakarmić świruske żeby miała siłe dalej sie wydzierać
@marcin343: idź się lecz człowieku. Jakieś boxdele sroxdele. Kiedy do Ciebie dotrze, że to Marlena była niepełnosprawna. Iq pomiędzy rzodkiewką a bananem!! By ją w pełni z socjalizować należało by jej poświęcić bardzo dużo uwagi, i dużo pracy psychologa/psychoterapeuty. jak również #azor wymagał by takiej terapii. Gdzieś szkoda mi Marleny ale ja nie jestem WOŚP. Nie pomogę wszystkim. Ale dla bezbeka #mitomana jak dla mnie nie ma miejsca w internetach. A
@iocoffee juz dzis pisałes do mnie ten komentarz nie chce mi sie odp w skrócie nigdy nie zmienie zdania co do marlenki zaniedbali ją rodzice zobacz innych upośledzonych z gorszym stopniem niepełnosprawności akurat w sejmie strajkują ich matki ,rodziny zapewniły im pomoc psychologa psychiatry rehabilitacje,turnusy integracyjne,renty,dodatki dla niepełnosprawnych jakoś tym rodzicom sie chcialo gdzie byli rodzice marlenki kiedy ona potrzebowała pomocy dlaczego wychowywana była bez zadnej kontroli ,dobra może jej rodzice to
@marcin343: choćby dla tego, że Iq marlenki to max. takich chłopaczków jak #azor jest setki. a ja nie jestem rodziną Rafała czy Marlenki aby im zycie prostować. Znasz zasadę "Dura Lex sed Lex"? Bo widzisz, są rzeczy które prawem są u ludzi którym nie po drodze z tobie znanym "sądowym" prawem
@iocoffee ale co mnie to k,,rwa obchodzi ?!!weź mi wytłumacz dlaczego mam poświęcać swój czas swoje myśli na to żeby zastanawiać sie jak dosrać rafatusowi gdzie go szukać ,myśleć o tym czy krzywdził kaska czy nie ?!!!
Moze ty nie masz życia ale ja mam komu poświęcać swoją uwage gdyby to mnie jeszcze bawiło jak oglądanie szczatusa srającego do kubła ale tamat marlenki koło dupy mi lata nie mój cyrk nie moje
@marcin343: oj zielonko, zielonko, jak pisałem z telefonu na innym koncie to jechałeś mi od zielonek. ja beja nie oglądam. a zakladeczka w tle. i jak spinasz poślady to przeglądarka robi "dzyń". Zresztą polecam wszystkim. Tag #patostreamy a w szczególności #rafatus najlepiej smakuje z telefonu na dwójce xD
Słyszysz "Plum" i już @marcin343 pisze na wykopie a czlowiek 2 kilo lżejszy
@iocoffee pisze koleś który w 2 wątkach zawraca mi dupe mnożąc bez konca te same komentarze o tym że kask jest amebą ile można? Juz nawet cie nie czytam widze twoją ksywke i mi wystarczy jesteś tak obsesyjno monotematyczny że aż boli ,to ostatni komentarz do ciebie ktoś musi być mądrzejszy niestety tym razem (znowu) nie padło na ciebie
I nikomu nie jade od zielonek to jest domena tych którym po misiącu
@marcin343: a widzisz, jesteś tak zacofany, że nie umieją korzystać z "czorna lista", ja Ciebie fanboju obszczatusa nie będę blokował. guwnoburze i inwektywy z Twojej strony w moich oczach brzmią jak pochwała
@iocoffee hehehe wchodze na wykop mam 4 wiadomości od iocoffee prawie identyczne pod różnymi wątkami jak odpisze to sie dowiaduje ze robie guwnoburze Juz tu kiedyś gadałem z jednym gościem ze polowa wykopków ma IQ równe marlence co do inwektyw dzieciaku traktuje cie jak lekko ułomnego od paru tygodni ci mowie ze marlena mnie nie obchodzi a ty dalej żalisz sie na jej los (Pisząc ten komentarz dzwoneczek dzwoni hehe w ogole