Wpis z mikrobloga

Dlaczego nikt nie dzwoni w sprawie #pracbaza ;'( Od maja wysłałam pierdyliard cv i tylko oddzwonili z gówno pracy, gdzie chcieli mnie wziąć na bezpłatny staż przy robieniu gówna, a 'potem pomyślimy nad stałym zatrudnieniem'. Chyba was posrało jak myślicie, że będę dwa miechy murzynić przy robieniu niczego, co nawet wstyd będzie wpisać potem w cv.
I raz ładnie mi napisali, że są zainteresowani moją kandydaturą i podoba im się moje wcześniejsze doświadczenie i umiejętności i zostawią sobie moje zgłoszenie na kiedyś, a póki co przyjęli kogoś innego xD
Dejcie mje pracbaze jakąkolwiek już, byle płatną, bo chce od 1 lipca już ładnie stawić się i pracbazować ;'((((

Chyba sobie zmienię wygląd cv, bo czas ucieka, a jak do połowy lipca nic nie znajdę to rip rzućcie mi trochę chleba na dworcu we Wrocławiu, bo tam wyląduję bez dachu nad głową ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chyba przejdę się dzisiaj po okolicznych dzielnicach, żeby wybrać jakąś najlepszą, gdzie żule mnie przyjmą do swojej ekipy. W sumie przy dworcu raczej nie mam szans, bo tam stała ekipa nowych pewnie nie chcą :(
#gorzkiezale #smuteczek
  • 16