Wpis z mikrobloga

Mirki rysuję trochę w #solidworks (sam się uczę), od października planuję iść na studia techniczne (wracam bo ma 2 roku musiałem przerwać), mam doświadczenie w CNC, pracuję jako operator. Dzisiaj dostałem zaproszenie na rozmowę o pracę na stanowisko kreślarz CAD, trochę się cykam iść, nie wiem czy w razie przyjęcia mnie do pracy poradzę sobie, zawsze byłem fizolem i bardzo mi zależy żeby się z tego wyrwać, ponieważ mimo że zarobki jako takie, to rozwoju żadnego. Mirki dajcie plusa na odwagę :/ #pracbaza
  • 12
@pan-violaceus powodzenia Mirku :) dobrze Ci kolega @vincn radzi, nie ma co ściemniać, szczególnie w sprawach technicznych. Twoje doświadczenie jako operator może byc atutem podczas rozmowy.
Pochwal sie potem jak Ci poszlo.
@pan-violaceus: Hej! Z tej strony konstruktor z 3 letnim doświadczeniem. W pracy całkiem sporo rzeźbie w CADzie (Autodesk Inventor) i przygotowuj dokumentacje techniczną.

Bez stresu. Pracodawca doskonale sobie zdaje sprawę, że będzie Cię musiał podszkolić. Bardzo często w firmach są jakieś szablony, więc szybko załapiesz co i jak. Poczytaj trochę literatury (polecam Zasady Zapisu Konstrukcji Krzysztof Paprocki), pamiętaj o tolerancjach i o tym jak części będą później integrowane.