Wpis z mikrobloga

@bi-tek: Pisze się super, problem w tym, że są w #!$%@? awaryjne. I nie, w 2017 tego nie naprawili, 4 różne klawisze już mi padły w tym modelu, na szczęście sprężone powietrze pomaga, ale raz się #!$%@? 30 minut.
@bi-tek: @Strus: w 2017 roku coś tam modyfikowali w mechaniźmie klawiatury ale w praktyce poprawa jest nieznaczna i nadal zgłaszanych jest sporo awarii, w Stanach masowe pozwy niedawno wystosowano wobec Apple'a w tej sprawie.

Jeśli chodzi o pisanie samo w sobie na tej klawiaturze, jest ono bardzo miłe. I pisze mi się na niej lepiej niż na wcześniejszych MBP.
Pisze się super, problem w tym, że są w #!$%@? awaryjne. I nie, w 2017 tego nie naprawili, 4 różne klawisze już mi padły w tym modelu, na szczęście sprężone powietrze pomaga, ale raz się #!$%@? 30 minut.


@Strus: mam oba modele. W modelu z 2016 był problem, ale naprawili go i do dziś nie ma problemów z klawiaturą. W modelu z 2017 nie było żadnych jeszcze (od roku). Także to
@Strus: ale wiesz, że szukanie problemów i jej skali w internecie to ślepa uliczka? Ludzie którzy nie maja problemów po prostu nie piszą o tym, bo i po co także obraz jest taki, że wszyscy mają problem.
No ja wiem, że nie jestes jedyny, ale tak to przedstawiłeś opowi jakby wszyscy mieli ten problem i tylko o to mi chodzi.
@Niestabilny no ale z 2016 też nie wszyscy mają problemy, mój kolega ma 2016 i ani jeden klawisz mu się nie zepsuł od prawie dwóch lat. Zgodnie z Twoją logiką problemu nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gdzie nie spojrzysz możesz przeczytać, że pomimo drobnych poprawek klawiatury w 2017 nadal mają problemy. Jak się zapytasz w serwisach sprzętu Apple to powiedzą Ci to samo.
@Strus: nawet jak będzie miał problem to mu wymienią w ramach gwarancji. Nie ma co brać wiekowego tylko dlatego, że cos może się zaciąć skoro wymienią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie kupuje go z myślą, że będzie korzystał kilka lat.