Wpis z mikrobloga

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent

#!$%@?, ale chciałbym być normikiem, studiowałbym, chodził z innymi normikami na różne wydarzenia na mieście, czasami miałbym jakąś dziewczynę a czasami nie, trochę bym przypakował ale nie za dużo, zapisałbym sie na jakieś kółka, jakieś imprezy kameralne przy piwku na wieczór. Ehhh #!$%@?, najgorzej jest być spierdoxem w miarę normalnym kraju bo wtedy szybko się dowiadujesz co tracisz, jakbym się urodził w Afryce czy Korei Pólnocnej to przynajmniej może nie wiedziałbym że da się lepiej żyć, to najbardziej boli że wielu ludzi ma lepiej od ciebie, trochę takie polactwo ale patrząc na to że to nie 1% ale większość jest normikami to dupsko piecze bo jaki niefart taki spierdox jak ja musiał mieć by urodzić się u Januszerki w domu bez perspektyw i #!$%@?ą psychą.

Często sobie podglądam różne zdjęcia normików na imprezach itp. i sobie myślę, że fajnie by było być wśród nich.
Pobierz 100101 - #przegryw #tfwnogf #stulejacontent

#!$%@?, ale chciałbym być normikiem, s...
źródło: comment_NPhrKOdqTe4Dl6sU0tjVNGtIkN3t1ahJ.jpg
  • 5
jaki niefart taki spierdox jak ja musiał mieć by urodzić się u Januszerki w domu bez perspektyw i #!$%@?ą psychą


@100101: To nie jest żaden niefart. Urodziłeś się u januszy, bo masz geny januszy. Twoja świadomość nigdy by nie powstała w domu nowoczesnej, dynamicznej parki pochodzącej z klasy średniej. To nie oznacza, że jesteś skazany na bycie januszem z racji urodzenia. Na ten moment wybór należy do Ciebie.
@100101: To nie jest żaden niefart. Urodziłeś się u januszy, bo masz geny januszy. Twoja świadomość nigdy by nie powstała w domu nowoczesnej, dynamicznej parki pochodzącej z klasy średniej. To nie oznacza, że jesteś skazany na bycie januszem z racji urodzenia. Na ten moment wybór należy do Ciebie.


@Shanny: Nie rozumiem dlaczego normiki nie dopuszczają faktu, że na prawdę są ludzie skazani na #!$%@?, wierz mi że przeszedłem góry i