Wpis z mikrobloga

@Consigliere_96: na początku miałam ochotę na takie zainteresowanie "z odbicia", ale już w ogóle nie mam na to ochoty, nawet nie mam siły się pokazywać z atrakcyjnej strony komuś innemu
@vicebal: jakaś gitarka, trochę sobie gram i śpiewam, trochę czytam, trochę filmów starych oglądam (muzyka, filmy, podróże XD). Teraz nie mam czasu i stresy bo sesja i się jeszcze nasila, ale tak to trochę mi pomaga
@deusartifex Postaw na samorealizację i nie staraj sie nie myśleć o tym, zamiast tego na przykład poświęcaj 30min rano na rozmyślania, a potem kontynuuj dzień. Jeśli w ciągu dnia mysli wrócą, powiedz sobie "juz dzis poświęciłam/em na to czas, nie ma sensu znowu do tego wracać". No i otocz się rodzina i znajomymi, to oni sa teraz Twoim oparciem. Niektórym pomaga wolontariat
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deusartifex: zajmij się szkołą, później na wakacje znajdź sobie pracę (o ile jeszcze nie masz), keep yourself busy, żebyś nie miała czasu myśleć. W pewnym momencie uświadomisz sobie, że w sumie już dawno o nim nie myślałaś i nie brakuje Ci jego obecności :)
@deusartifex: 3 miesiące? To o jakieś 89 dni za długo (liczę miesiąc jako 30 dni). Trzymam kciuki żeby praca Cię pochłonęła i pomogła, bo żaden gość nie jest wart takiego zamulania dzień w dzień. Trzymaj się
Ja pałam większym uczuciem do powiększonego zestawu w Maku który jadłam miesiąc temu niż do swoich byłych, polecam XD
@deusartifex: Ja juz trochę rozstań mam za sobą więc chyba coś tam wiem, mysle że najważniejsze jest całkowite ucięcie kontaktu, jeżeli bardzo to przezywasz to nie ma sensu żebyś randkowala, i tak związek z doskoku będzie gowno wart i jebnie za miesiąc, proponowałbym raczej dojsc całkowicie do siebie i potem kogoś szukać, chyba że jesteś na tyle silna żeby randkować w dzień a płakać wieczorami ( ͡° ͜ʖ ͡