Wpis z mikrobloga

#wislakrakow Żadne to info, a jedynie mój domysł. Będzie Stolar + Sobol na ławce trenerskiej, Głowa na dyrektorze sportowym. Będzie walka o utrzymanie i oszczędności ale też stawianie na młodych.

Z pewnych względów jest też idealny moment by jak najbardziej zdystansować się i zminimalizować wpływy 'wiadomo-kogo', a wtedy to może też i włączy się do tego wszystkiego inwestor.
  • 9
@snow nie mam nic przeciwko takiej sytuacji gdzie Sarapata wychodzi i mowi zaciskamy pasa,gramy mlodymi,skupujemy wyrozniajacych sie grajkow 1 Ligi,odstawiamy szrot w postaci Ondraskow,Palcicow i jest to sezon przejsciowy,spasc nie spadniemy majac w kadrze kilku doswiadczonych graczy jak Wasilewski czy Boguski albo Sadlok.Do tego szukamy innych mlodych talentow w nizszyh ligach,lub w jednym konkretnym kraju/skoro jest juz Halilovic czy Arsenic to moze kierunek Chorwacja?/tanim kosztem i albo zaskoczy albo nie. A nie
@tomaszek86 Zgadzam się. Trzeba oddać, że spróbowali w tym sezonie wycisnąć więcej. Nie udało się - no i teraz wychodzą wszystkie inne problemy, które cały czas tam w tle były. Nie da się zbudować na dłuższą metę poważnej drużyny nie płacąc miesiąc w miesiąc pensji. I tyle.
@tomaszek86 oczywiście. Wiesz myślę, że liczono na "złoty strzał" i puchary w tym roku. Myślę, że wtedy zupełnie inaczej potoczyłyby się niektóre sprawy. Carillo pewnie by dostał to co chciał, Llonch też pewnie by został.