Wpis z mikrobloga

#ps4 #uncharted

Ukończyłem wczoraj Uncharted: Fortuna Drake'a. Jeżu jaki syf. Wkurzające checkpointy, drętwa wspinaczka i jakieś ghoule z dupy. Na szczęście postaci da się lubić i mimo że fabuła jest jaka jest to chciałem to ukończyć.

Ostatni boss to jak cios w ryj. Cieszę się że to już za mną. Bo walka w tej grze to strzelanie do gąbek na pociski.

No cóż czytałem ze dwójka dużo lepsza. Po rozpoczęciu jestem mega zdezorientowany. Co to za Chloe? Gdzie Elena? Co to za typ? Oddawać Sulliego. Ława oburzonych ()
  • 14
@klik34 nie bez przyczyny mówię ludziom: jedynka to przeciętniak, jeśli żal Ci 7h na słabe gry, to odpuszczaj. Sekcje strzelane są tak nudne i wtórne, że aż mnie tym bardzo zmęczyły.

Jedyny plus zagrania w jedynkę to poczucie przepaści między jedynką a dwójką. ( ͡º ͜ʖ͡º) Dwójka świetna, akcja, walka, tempo, scenariusz kilka poziomów wyżej niż U1.
@Blendi: @Theos: @nofink: @mafiafb:
Kolekcje Nathana pożyczyłem jeszcze w tamtym roku od kumpla* bo słyszałem wiele dobrego o tej serii a w żadną do tej pory nie grałem (wystawki w MediaMarkt nie liczę ;D) Do mniej więcej 10 rozdziału grało mi się super a potem poszło w odstawkę.

Wczoraj coś mnie natknęło aby zmęczyć ta jedynkę i poleciec dalej. Zobaczymy tą dwójkę.

@klik34: mnie w jedynce najbardziej irytował brak balansu między strzelaniną, a całą resztą. od dwójki strzelanie jest bardziej, że tak powiem, eventowe, tzn. bardziej uzasadnione, jest częścią jakiejś emocjonującej sekwencji i nie pojawia się na każdym kroku. jest dużo więcej zagadek, skradania się i wpinania, bardziej urozmaicony jest tez sam klimat. Sully i Elena się później pojawią, spokojnie :)
@kjeller: No tak zachęcacie ze boje się rozczarowania xD Samo strzelanie mi nie przeszkadzało, ale wkurzało mnie to ze muszę wpakować pol magazynka w jednego gościa.

Swoją drogą dziwie sie ze pierwsza część była na tyle popularna ze powstała z tego cała marka. Poziom grafiki w czasach ps3 pewnie był sporym wabikiem.
@klik34: strzelaj w głowę, to będą ginąć od razu ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę, że się nie rozczarujesz. sam kolekcję przeszedłem w ciągu ostatnich tygodni, także mam dość świeże wrażenia :) zacząłem za to kilka dni temu czwórkę i póki co jestem zakochany.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klik34: wszystkie pierwsze 3 części do dla mnie gameplayowo jedne z najgorszych gier w jakie grałem. Nigdy żadne gry mi tak nie napsuły krwi. Jestem na końcówce trójki i co chwilę rage quity robię.