Wpis z mikrobloga

''- Skupiliśmy się na dziewczynie, którą 21-latek publicznie namawiał do rozbierania się. Przetrząsnęliśmy sieć i dotarliśmy do jej profilu na facebooku. Okazało się, że w 2008 roku brała ona udział w konkursie piękności dla czterolatek - mówi "Śnierzyn". Namierzył szkołę, do której chodzi dziewczyna. - Skontaktowałem się z dyrekcją i powiedziałem, że jedna z uczennic padła najpewniej ofiarą pedofilii w sieci. Przesłałem zgromadzony materiał. Powiedziałem, że jeżeli widoczna na nagraniu osoba faktycznie uczy się w tej szkole, to jej pracownicy powinni skontaktować się z policją. Mieliśmy zatem konkret - opowiada. - To bardzo delikatna sprawa, nie chcemy o niej rozmawiać. Teraz najważniejsze jest dobro naszej uczennicy – mówi dyrektor szkoły, do której chodzi 14-latka. O tym, że była "na streamie", dowiedziało się jej otoczenie. - Nawet nie chcę myśleć, przez co musi przechodzić ta dziewczynka. Została publicznie poniżona. Do tego osoba, która tego się dopuściła, jest autorytetem w środowisku. To niewyobrażalny cios dla nieukształtowanej jeszcze psychiki – komentuje Anna Miżowska, psycholog dziecięcy. (http://www.tvn24.pl) ''

A nikt nie pomyślał o tym, że ta dziewczynka, może mieć przeebane wśród rówieśników właśnie przez tego kolegę co napisał do dyrekcji szkoły i namiętnie szukał jej profilu sklejając screena kilka razy w jedno, żeby uchwycić twarz? Bo przypominam, że jej twarzy nie było widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#danielmagical
#patostreamy
#gural
  • 4
@ryohei Jaki wyciek danych osobowych? Wiesz jak ma na imię? Wiesz gdzie mieszka? Chodzi o to że przez to że znalazł tą dziewczynkę złapano właśnie gruchala gdyż ta dziewczynka była jego ofiarą