Wpis z mikrobloga

Teraz to się zdziwiłem. Nie spodziewałem się, że Krzysztof autentycznie spotkał bezdomnego i beztoaletowego w krzakach.Ta akcja spowodowała lawinę negatywnych komentarzy jakiś idiotów jadących po Knurze.
2 idiotów cały czas gadało o Szkolnej i teraz wielkie zdziwienie że Krzyś doniósł.
Niby spontaniczne spotkanie 2 osób, ale mniejsza z tym że znali się już wcześniej.
Mariuszek już na pierwszym lub drugim filmie gadał o Kononie, a jak ten go #!$%@?ł to wielce obrażony i chce się mścić.Gadać głupoty za piwo było warto, a teraz dupa boli.
Pomijam już fakt, że to fani Szczochopijcy nakręcali Krzysia wczoraj na lajcie i zapewne do niego dzwonili, żeby wytworzyć interakcję z nowym menelem.
Co do Mexicano.No idiota.W kółko i notoryczni gada o Szkolnej, bo niema nic ciekawego do powiedzenia i teraz wielkie zdziwienie że Knur wnerwiony.Pomijam fakt że ludzie podają się za niego w donejtach, ale on bez winy nie jest.Dwóch meneli zarzeka się, że nie piło w krzakach, to co oni tam robili ?Wielka miłość i stykanie się pindolkami na rozwalonym fotelu? Nie zrozumiał że nie może upublicznić twarzy policji, a mimo to, to zrobił."Ja jestem youtuberem" , "zna mnie pani", pompujcie dalej ego tego alkocholika.Patrząc na komentarze pod jego najnowszymi gniotami, to obrósł w piórka niesamowicie.Już nie ma problemu z alkocholem, od zaciążenia do porodu w 3 miesiące, kupowanie lajków i całkiem zgrabna manipulacja widzami.Bieganie po terenach z zakazem wstępu i zatajanie wiedzy o podpalaczach.Ustawiliście Szczochopijce na piedestale zapominając jakim jest człowiekiem.Gratuluje.
Teraz możecie się spodziewać fali donosów widzów Mexicana i patologi na Konona, oraz prób uprzykrzenia mu życia.Na lajtach z Knurem będzie bardzo ciekawie, a strumieni hejtu nie będzie dosyć.Żeby nie było, nie bronie Knura i mam go gdzieś, ale nie podobają mi się konsekwencje dla uniwersum Szkolnej 17 i tego jacy ludzie będą teraz na nie wpływali.Banda przygłupich gimbusów ogląda i ingeruje w uniwersum.Tfu.
Ps. Jedyny plus jaki widzę, to to że ludzie prawdopodobnie zejdą z Majora na jakiś czas.
#kononowicz #mexicano
  • 19
@suttle: Knur jak knur, każdy wie że donosi.Nie rozumiem zdziwienia z tego faktu.To że dwóch dorosłych facetów siedzi sobie w krzakach na odludziu i zarzekają się, że piwa nie pili uważasz za normalne :D ?Co do Podlasia, jeśli istnieją elfy, ufo, jednorożce to znaleźć je można właśnie tam.
@TimmiTimmi: Jest meksyk = dymy na Szkolnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Olkoholicano działa jak paliwo na afery, sam w sobie jest niczym, ale jak tylko okazjonalnie pojawi się na Szkolnej to od razu idzie jakiś grubszy dym. Trochę akcji się tam przyda, bo od pamiętnego grudnia za wiele ciekawego się nie działo. Knur sobie tylko pochrumkiwał na sąsiadów, nic tylko bembeństwo się szerzyło, coraz bardziej rozbestwieni, paczek
@TimmiTimmi: Tylko nie ma komu teraz tego nawet nagrywać. Major byłby dobry gdyby nie ucinał od razu wątku, bo boi się bana za przeklinanie. Sufler niemiec ostatnio tylko #!$%@?, za to obszczaniec nakręcił interwencje BIO w akcji i mamy kolejny legendarny materiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TimmiTimmi: a powiedz mi jaki kontent ma ja00r jak sam cos nagrywal? jedzenie posilkow i otwieranie paczek - no zajebiscie tworczy kontent
prawda jest taka ze wszystkie najlepsze akcje ze szkolnej byly wtedy kiedy meksyk byl redaktorem
@TimmiTimmi: a knur lub meksyk to nie maja wlasnego? xd
gdyby nie funkcja "redaktora" ani knur ani ja00r nie byliby tak slawni - sami nic nie potrafia tworzyc
i to meksyk z calej tej trojki ma ma najwiecej w glowie ( ͡º ͜ʖ͡º)
gdyby nie funkcja "redaktora" ani knur ani ja00r nie byliby tak slawni - sami nic nie potrafia tworzyc


@Dzony_ze_suonca: Konon jest znany od 10 lat.Major mieszka z Kononem od trzech.Mexico był na Szkolnej tylko w zeszłym roku.Gdyby nie Szkolna to Szczoch nie był by znany.Tyle w temacie.
@Dzony_ze_suonca: Tak z sensem gada, że w zeszłym miesiącu dowiedział się że niby będzie ojcem, a teraz już gada że w sierpniu rozwiązanie.W tym tygodniu gadał że idzie na odwyk i już nie będzie pił, a teraz wali browary z bezdomnym w krzakach.Tak z sensem gadał, że Prezydent miasta zabrał mu pieniądze z Konta.Tak z sensem gadał, że 600zł dla Majora mu się nie należały.Tak z sensem gadał że oto jest
@TimmiTimmi: Łazi po dachach, odpowiada na pytania, niedawno robił filmiki z gotowania (nawet ślimaki zbierał i gotował). A cały czas #!$%@? o Szkolnej bo jest jej częścią. I nie gadaj ze nie bo w takim razie ani jaj00r ani NIKT poza knurem nie bylby tego czescia. A Konon powinien sie leczyc bo tez klamie, zmysla, zapomina itp. A jak jaj00rowi tak mu zle z nim to niech #!$%@? pod mostem spac
odpowiada na pytania, niedawno robił filmiki z gotowania .


czego z tych rzeczy nie ma na Szkolnej?

A cały czas #!$%@? o Szkolnej bo jest jej częścią. I nie gadaj ze nie bo w takim razie ani jaj00r ani NIKT poza knurem nie bylby tego czescia.


Nie jest jej częścią bo dostał tam zakaz wstępu, Joor tam mieszka a inni mogą przychodzić.ON NIE.Jest tylko episodem w 10 letniej medialnej karierze Kononowicza, a