Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na #strefamocy z #witekwilk
Było poznanie
Pan Bóg uzdrawia mężczyznę z bólu żołądka, brzucha, lekarze nie wiedzą co ci jest.

No pasuje jak nic do mnie, a słowa gastrologa po kolonoskopii "Ja nie wiem co Panu jest" nie należały do tego czego pragnąłem usłyszeć zwijając się w kulkę od 6 miesięcy(ogólnie brzuch mnie pobolewa od dzieciństwa).

No fajnie ale tyle razy słyszałem słowa poznania, niby pasujące do mnie ale była kicha, więc jestem sceptyczny.

No to trzeba przetestować, najlepiej z grubej rury

Wiecie co właśnie piję pierwszy raz od kilku lat na pusty brzuch ?

Kurde kawę, tak w #!$%@? nie piłem tego kilka lat, nie mogłem zwijałem się w kłębek.

Postanowiłem zaryzykować, sprawdzić, przetestować, bo jeśli to by było kłamstwem to teraz bym leżał zwinięty w kłębek, kurde ludzie, ja pije kawę, z cukrem i mleczkiem coś czego nie mogłem tyle czasu robić.
Na pusty brzuch, i nic nie boli.

#mikromodlitwa #katolicyzm
  • 6
@trevoz: @Znawca_Bigosu: @mojemacki:

Dzień rozpocząłem kawą z mlekiem i cukrem, następnie 4 hod-dogi z pikantnym ketchupem, sztuczny napój, kawa, ciasto,wódka z teściem zapijana kawą i zagryzana ciastem, i nic NIE BOLI.
NO KURDE SERRIO, wiecie żadne słowa tego nie oddadzą ale po łyku kawy powinienem zdychać z bólu a tu specjalnie takie kombo i nic.

Nawet na pusty brzuch zjadłem ząbek czosnku(pół) który jak rozgryzłem to żywym ogniem palił