Wpis z mikrobloga

@jabukasiga: Kup dobrą kurtkę, która kiedyś pozwoli Ci dokupić spodnie, jeansy motocyklowe i krótkie buty.

Buty krótkie 300-400 zł (poszukaj na promocji, zobacz coś od TCX albo Ixon)
Jeansy motocyklowe: 400 zł (niezależnie od marki, to wydaje się być standard)
Kurtka: 800 zł (koniecznie tekstylna, nie kupuj skóry w tej cenie, dostaniesz tutaj Helda, Ixona, Alpinestars, Spidi)

@jabukasiga: myślę, ze w tej cenie kupisz komplet Rebelhorn Hiflow II i zostanie w sam raz na buty turystyczne. Ja mam i jestem zadowolony. W necie jest sporo negatywnych opinii o słabej jakości zamkach, ale w późniejszych partiach już to poprawili, a jeżeli byś trafił z faktycznie zepsutym, to bez problemu wszywają nowy w ramach gwarancji.
@wtchr stara generacja nauczyła mnie trochę, na co zwracać uwagę. Nowa serio jest dużo lepsza. A do drobnych napraw od gwarancji wolę krawcową, chyba za łącznie 30zł poprawiła szwy i zamiast rzepów mam w krytycznych miejscach napy. Rewelacja :)

Zapewne faktycznie lepiej dopłacić, ale moim zdaniem Rebelhorn jednak idzie w dobrym kierunku.
@wtchr to jeszcze raz ja ;) zapodaj jakiś konkretny model butów krótkich... Spodobały mi się na początku ixon assault, tanie 350 zł, ale wyczytałem, że nie są jakieś super. Teraz myślę nad tcx x-miles albo ixon soldier... Trochę zwiększę budżet, buty moga być do 500 zł. Butów jest sporo, tylko opinii i recenzji mało. Ty osobiście co byś kupił?