Wpis z mikrobloga

Jeśli to prawda, że Konon zakapował Maria i spowodował jego "uwięzienie" w jakimś tajemniczym ośrodku to może i dobrze się stało. No bo co miał za perspektywy ten nałogowy alkoholik chlejący ruski spiryt z plastikowej butelki? Strimowanie z Meksikano? Przecież ten menel by go okradł, żerowałby na nim miesiącami. Wegetację w krzakach przy torach kolejowych?

Nie osądzajmy pochopnie knura, chciał dobrze. A może Mario dostał szansę na normalne życie dzięki temu donosowi?

#kononowicz
  • 7
@matador74: Ta, Knur chciał dobrze XD Przecież on ludzi #!$%@? dla rozyrywki bo nie ma nic innego do roboty. Akurat by pomyślał o tym co jest dobre dla jakiegoś menela co śpi w krzakach. Przecież na lajwie to było jasne że on traktuje Mexyka i Mario jak wrogów, dlatego ich #!$%@?ł, a nie dlatego żeby Mario miał szanse na normalne życie. Jakby mógł to by go skazał na 25 lat gułagu
@matador74: Dla mnie to jest niepojęte że można ot tak gościa zwinąć z ulicy i gdzieś zamknąć. Raczej to mało prawdopodobne.
Jeśli już to tyle co mu mogą zrobić to zwinąć na izbę, jak nie ma izby w danym mieście to na dołek do wytrzeźwienia.
Chyba że jest poszukiwany czy ma zaległy wyrok do odsiedzenia, to wtedy wiadomo pucha.
Nie ma innych opcji, nie wierzyłbym zbytnio w to co gada mexyk
@matador74: Ja myślę że to tak jak opowiadał Paweł z Warszawy w swoich filmach, że tam po prostu ludzie nie znają swoich praw i dlatego dają się tak robić i godzić na wszystko.
Nawet co do samej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych to miałem taki przypadek w rodzinie i najpierw osoba została wezwana na rozmowę żeby dać szansę. Nikt nikogo od razu nie kierował na żadne przymusowe leczenie więc to wszystko dla