Wpis z mikrobloga

Wspomniał pan o ciężkiej pracy. Podobno zdarza się panu zadzwonić do współpracowników w późnych godzinach nocnych…

Kto ze mną pracuje, musi mieć włączony telefon 24 godziny na dobę. Czasem dzwonię nawet o 4 rano. A jeśli ktoś wycisza telefon, pracuje ze mną bardzo krótko (śmiech).


Jest pan prezesem federacji hiszpańskiej, kilkadziesiąt godzin przed pierwszym meczem dowiaduje się, że selekcjoner podpisał kontrakt z klubem i po mundialu odchodzi. Co pan robi?

Zwalniam go w pięć minut. (...)


Jednym słowem, Rudy to zwykły Janusz. W kierowaniu firmą/związkiem kieruje się emocjami i pod ich wpływem podejmuje kluczowe decyzje, w dodatku pracownik ma być na każde jego zawołanie o każdej porze, albo może #!$%@?ć. Ciekawe, czy też im płaci za te dyżury 24/7 xD

W życiu nie chciałbym pod kimś takim pracować.

#pilkanozna #reprezentacja #mundial #mecz #pilkanozna
  • 2
@bezbekpol: pod Bońkiem z całą pewnoscia pracował nie bedziesz, manipulancie. jak ja nienawidze takich ludzi jak ty. Poniżej cała wypowiedź Zbysia

Zwalniam go w pięć minut. Chodzi o to, w jaki sposób wszystko się odbyło. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której informację o tym, że Adam Nawałka poprowadzi po turnieju AC Milan, przeczytałbym na Twitterze albo w mediach. Gdyby Adam chciał zostać szkoleniowcem Milanu, byłbym zadowolony, ale zrobilibyśmy to inaczej. Jeśliby
@Rizzo: Jakie manipulacje? Przecież ostatnio zacytowałem tę wypowiedź w całości, a teraz zasygnalizowałem, że to część wypowiedzi, więc nie wciskaj mi manipulacji. Poza tym, chodzi o sam fakt zwalniania osoby kluczowej w projekcie, w 5 minut, bo nie ma w tym chłodnej głowy, którą powinien kierować się prawdziwy szef.