Wpis z mikrobloga

Miraski, naszło mnie na pewne przemyślenia. Czy zgodzicie się ze stwierdzeniem, że zdecydowana większość kobiet nie lubi seksu? Że traktują go jako przykry obowiązek, robią to, by osiągnąć pewne korzyści, lub żeby partner wkońcu się odczepił? Przyznam, że osobiście usłyszałem kiedyś od dwudziestodwuletniej dziewczyny, że seks wg niej jest obrzydliwy.I żeby było jasne, wiem, że są dziewczyny, które lubią to robić, ale wedlug mnie stanowią może z 10% ogółu. Zapraszam do dyskusji.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #seks
  • 14
@Anoncio: Każda jest tak zaprogramowana żeby lubić/chcieć uprawiać seks ale musiałbyś się przebić przez ich mury obronne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do kobiet w związkach które tego nie robią to są różne powody. Facet daje się jej dymać więc ona mu nie musi, facet jest bierny, ona mu odmawia a on zamiast z nią grać albo powiedzieć nie #!$%@? Grażyna tylko zdejmuj majty to obraca się
@Anoncio: Ech, ten seks... kość niezgody.

Oczywiście, że z tą tezą mogę się zgodzić. Niestety, ale sprawa jest jasna i naukowcy nie pozostawiają wątpliwości - najlepszy seks to ten w haju hormonalnym, a więc przez te pierwsze 2,3 lata związku. Potem co mamy? Ślub, najczęściej dziecko, zmęczenie, praca, przyzwyczajenie. To wszystko składa się na brak emocji, który zabija kobiety. Faceci często tego nie zauważają.

To prowadzi do spadku ilości i jakości
@MieszkoPierszy: z wiedzy teoretycznej. Jak to w życiu bywa najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy nic nie wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale żeby nie było, kobiety są powalone. I naprawde muszą trafić na dopasowanego faceta żeby się otworzyć :)
@Anoncio: znajdzie się i dla Ciebie taka różowa :)