Wpis z mikrobloga

Czołgiem wszystkim Mirkom i Mirabelkom spod #ubierajsiezwykopem

W ubiegłym roku letnia kapsułkowa garderoba w stylu casual zebrała prawie 1000 wykopów. W tym roku razem z moim zespołem poszliśmy za ciosem i przygotowaliśmy kolejną, tym razem utrzymaną w stylu półformalnym. Udało się nawet trafić w mundialową atmosferę w przededniu inauguracyjnego meczu Polaków, gdyż biało-czerwone akcenty są w jej ramach dość mocno obecne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję, że i ta publikacja spotka się z Waszym uznaniem i pomoże w procesie budowania świadomej garderoby.

Jak pozostałe wpisy tego typu, tak i ten lotem piłki kopniętej z woleja wleciał do wykopaliska:

https://www.wykop.pl/link/4372225/letni-styl-smart-casual-dla-mezczyzn-20-rzeczy-20-zestawow/

Wzywam w tym miejscu serdecznie moich wiernych druhów i druhny, którzy nie boją się nieść kaganka męskomodowej oświaty:

@Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Mr--A-Veed @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @crazyfigo @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @MrTofu @CygaroZWasem @sidhellfire @betonkomorkowy @lent @Teopold_Lyrmand @Myszoskocznia @PurpleHaze @Bulbaszka @SmallCaracan @MaxiimumR @lucyana1964

jak i innych Mirków dobrej woli do wsparcia dzieła wykopywania. Z góry dziękuję za wszelkie wykopy, komentarze i inne takie takie! Mógłbym Wam znowu powiedzieć jak bardzo jestem za nie wdzięczny, ale przecież sami dobrze wiecie jak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam serdecznie,

Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #menswear #klasycznaelegancja #poradnik
Pobierz UszatyBloger - Czołgiem wszystkim Mirkom i Mirabelkom spod #ubierajsiezwykopem 

W ...
źródło: comment_SQErYGuErl0lfD1GzK09h2Ts9KnSFucJ.jpg
  • 5