Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czesc Mirki, mam problem z dziewczyna. Wydaje mi sie, ze ma depresje. Od dluzszego czasu nie pracuje, siedzi caly czas w domu (nie ma znajomych). Przez co chce spedzac caly czas ze mna. Ja pracuje, ona by chciala, zebym zaraz po pracy przyjechal do niej, i tak to trwa juz od jakiegos czasu. Nie ukrywam, ze mnie to meczy, ale tez glupio mi ja sama zostawic. Najgorsze jest to, ze w wiekszosci przypadkow zaraz jak przyjde ona ma jakis problem, ze za pozno, ze co robilem przez ta godzine po pracy itp. Czesto sie ostatnio klocimy,w zasadzie o #!$%@? typu, ze nie powiedzialem jej o tym, ze musze pojechac do domu cos zrobic, to ona ma juz problem, ze ona tyle czasu sama siedzi i obrazona na pare h. Mowi, ze jestem samolubny i sie z nia nie licze. Co robic Mirki.?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 11
UprzejmaFeministka: Ja zachowywalam sie tak samo kiedy nie mialam pracy. Byly to tylko 2 miesiace ale sie strasznie podlamalam. Ciagle wysylalam cv i nic z tego. Bylam smutna, zla i chcialam tylko zeby ktos mnie przytulil. Tylko moj niebieski nie umial tego zrozumiec i zaczelismy sie od siebie oddalac. W koncu ja wpadlam na pomysl ze moze poszukam pracy w innym miescie. Niebieski zdenerwowal sie ze on nigdzie sie nie przeprowadzi.