Wpis z mikrobloga

Tytuł: "PIJANY ksiądz: „Jestem kapłanem, nie dostaniesz za to rozgrzeszenia”

Rzeczywistość: W nagraniu nic takiego nic takiego nie pada, jest natomiast stwierdzenie: Kierujący w ogóle się nie tłumaczył, nie wie dlaczego tak się stało.

https://www.wykop.pl/link/4373291/pijany-ksiadz-jestem-kaplanem-nie-dostaniesz-za-to-rozgrzeszenia/

Zielonka wrzucająca manipulacje? Standard :D No i "łamiąca wiadomość" z 2013 roku :-)

Wołam osoby, które były zainteresowane prostowaniem kłamstw. Jeśli kogoś nie wołać dajcie znać proszę.

@KawaJimmiego, @Bethesda_sucks, @MitchLucker, @Troester, @dom_perignon, @sejsmita, @MagnaPomerania, @Mamiser, @Tsetong, @KilY, @drSpamer, @Obywatel_Kondominium, @Szabla, @Ortalionowy_Rycerz, @deuteromaniak, @mnlf, @Pawel993, @Pomoc_i_FAQ, @Zsieci, @sekula, @windforce, @kamil150794, @Miroz, @polskiniko, @Dziki_Bigos, @ranbo, @MehrunesDagon, @BonnyBear, @Jakupek, @sckevmit, @wujtrator, @Vidok, @dendrofag, @moooka, @jata12, @kontonr77, @seryjny_samoboojca, @sztucznykarp, @Velasquez, @alibaski, @maraswrona, @Al-3_x, @Lawrence_z_Arabii, @fic, @Najzsuiram, @Brzytwa_Ockhama, @Marian_Koniuszko, @cruc, @niewyspany, @gringo_kot, @DSM51, @maniok55, @Tomm16, @Mannaz_Isaz_Raido_Kaunan_Othala, @ediz4, @llllllll, @kukunio, @a-unit, @rekoj, @wojna_idei, @Tentanges, @XenoNmusk, @tranek, @Filipix, @lucer, @ZAWADIAK, @melba, @Znawca_Bigosu, @jdhue, @Hastur, @swtoma, @niggets, @UszatyPoeta, @Yan0, @shahid, @Wstaw_tu_login, @luke_cornet, @przejscianiema, @Dr-Livingstone, @Ganiu, @meres, @Schecterro, @dr_gorasul, @Kramah, @_komentator_, @DawajDawaj, @Herubin, @qdt2k, @Hans_Landa, @kombajndosalatek, @Droper, @nietosamo, @ZielonkaCzerwonka, @wjtk123, @krabelix, @Voxen, @kaczypawlak
  • 12
wasze xD jaka walka z kościołem, jakie pokłady pieniędzy, nie macie na to żadnych dowodów tylko sobie rzucacie słowa na wiatr


@jaqubte: Odkąd zaczęliśmy cykl #naukowcywiary z @Hans_Landa i @Brzytwa_Ockhama to "nagle" na wykopie zaczęły pojawiać się kilkudniowe zielonki, których jedynym zadaniem było wrzucanie antykatolickich paszkwili.

Zgłaszaliśmy je za multikonta (bo styl pisania identyczny do niektórych neuropków), ale na ich miejsce od razu powstawały nowe.

Co ciekawe, te zielonki w "magiczny