Wpis z mikrobloga

#klocuch

Wiele z nas zastanawia się kim tak naprawdę jest klocuch. Sam starałem się znaleźć jakąś poszlakę chociażby zawężającą przypuszczenia co do jego tożsamości, mimo że znam tylko największe dzieła jego twórczości. Bezskutecznie.

Wiele ludzi podejrzewało, że to quaz, inni, że NRGeek. Jeszcze inni wskazywali na kogoś z TVGry.

Dzisiaj doznałem olśnienia.

W najnowszym utworze naszego internetowego wieszcza jest poszlaka wskazująca, że klocuch pochodzi z południowej Polski.

Mianowicie. W utworze aezakmi jest wers: "Na polu już jest jasno zaraz zasnę".

Pozostawiam to napracowanko kolejnym Szerlokom. Serwus.
Pobierz frugo90 - #klocuch

Wiele z nas zastanawia się kim tak naprawdę jest klocuch. Sam sta...
źródło: comment_yQrit2bm9fDqcbkBM6ZYR3dRLU0rNq4C.jpg
  • 16
@frugo90: Stary, jeżeli myślisz, że możesz po jednym słowie klocucha wywnioskować jakiekolwiek pewne informacje o nim to się cholernie grubo mylisz XD Były już poszlaki, że jest z Krakowa, z Warszawy, z Wrocławia, z Lubina (dosyć prawdopodobne). Ja to rozkminiałem sprawdzając tak szczegółowe rzeczy jak mapy występowania roślin które było widać na jego filmach i porównując domy przez street view i nie udało się rozkminić, więc nie myśl, że uda ci
@frugo90: Kruci, przecież dawniej Klocuch mówił na dwór, a nie na pole.
Jak otworzył drzwi w grze, które okazały się wyjściem na zewnątrz, mówił: "o, dwór!" i to w dwóch różnych filmach, chyba jeszcze na starym koncie. W tagach do filmu "klocuch12 - rysowanie", który był nagrywany na świeżym powietrzu, napisał "dworze". A na obecnym koncie w Hitmenie 2, w szóstym odcinku mówił "na dworze".
To, że teraz mówi sobie "na
@DaIeCooper: Rozumiem, ale na obecnym koncie też mówił "dwór", jak w tym szóstym odcinku hitmana 2. Innych przykładów niestety nie pamiętam. Nie widzę powodu, dla którego miałaby być to inna osoba. Na Klocuchu był bezpośrednio kontynuowany styl Klocucha12, tylko pojawiły się kabarety i seriale. No i ciężko wymagać, żeby mieć identyczny kontent plus zachowywać się tak samo przez 8 lat