Wpis z mikrobloga

@Owlis: jest, ale w cywilizowanych krajach juz od dawna nie przybiera on juz takiego rozmiaru zeby zdjecie bialego czlowieka trzymajacego czarnego czlowieka za reke bylo czyms wywolujacym emocje.
@Hasz5g ale czemu obrażasz tego czarnego zawodnika? Zdjęcie wygląda super, fajny kontrast, kadr, ma jakieś jeszcze przesłanie a ty masz jakieś rasistowskie urojenia.

Jeśli wszędzie widzisz rasizm to zastanów się czy to ty sam nie jesteś kryptorasista
@matiit: a jakie to glebokie przeslanie niesie ze soba to zdjecie?

Przeslanie ze bialy dotyka czarnego? No to wlasnie jako czlowiek oswiecony czlowiekowi prymitywnemu z Polski probuje wytlumaczyc ze nie ma zadnego (no chyba ze dla kogos kto w zyciu nie widzial murzyna xD, to moze jakies przeslanie ma)

Wez popatrz na inne komentarze pod tym zdjeciem

-bialy na gorze
-o #!$%@? diabel
-czlowiek myjacy rece

a reszta usunieta przez moderatora,
@matiit: lepiej wytlumacz jakie to "glembokie" przeslanie widzisz w zdjeciu o ktorym dyskutujemy zamiast dolaczac do dyskusji kolejne niewiadome przed wyjasnieniem pierwotnego problemu.
@Hasz5g: ja tam widze nawiazanie do mojego dziadka pomagajacego wstac chlopakowi ktory byl potracony przez samochod.
Jak bylem maly to widzialem to na zywo i do dzis pamietam jakby to bylo wczoraj.

Zaden z nich nie byl czarny, ale podpowiem Ci - ze czarni to ludzie tacy sami jak my, a ja nie patrze na ludzie przez pryzmat koloru ich skory, tobie tez to polecam bo widac ze masz z tym
jakie to "glembokie" przeslanie (...)


@Hasz5g: I przestan na sile udawac ze jestes jakims "inteligentem", wytykac cos czego nigdzie nie napisalem. Zachowujesz sie jak 12 letni chlopczyk ktory szuka tylko dziury w calym zeby naprostowac jakies swoje kompleksy.

Wchodzisz z butami umoczonymi w oborniku i wytykasz ludziom ktorych nigdy nie widziales na oczy ten mityczny "rasizm", powinienes sie wstydzic za to, a nie probujesz umoralniac innych.

Wyjdz na dwor, wez kilka
@#!$%@?: wzrok mam sprawny, ale moze rzeczywiscie masz racje i jestem "slepy". No ale co poradze, ze cos innego mi przychodzi na mysl pierwsze po zobaczeniu tego zdjecia. Co mam zrobic, przeprogramowac sie?

Napisz dokladnie o co ci chodzi to przemysle to.