Wpis z mikrobloga

Witajcie! Wolam @jaywalker bo prosil mnie o to TU
Ostatecznie zostalo troche bialej farby po malowaniu salonu a w budowlanym przypomnieli mi, ze jest jeszcze cos takiego jak pigment.
Pion wyznaczalem nitka z ciezarkiem, ktora mi sie lekko przesunela w trakcie zaznaczania stad "fala".
Ja oklejalem, a rozowa mieszala farbe i malowala (bo chciala). Ostateczny efekt widac na zdjeciu, w komentarzach kilka dodatkowych z procesu tworzenia.
Teraz czeka mie wazniejsze zadanie poniewaz mieszkanie ma nadmiarowy pokoj, ktory bedzie maja "Mancave" :)
Co prawda maly (3,5mx2,4m) ale moj i nikogo tam nie wpuszcze. Musze go jakos urzadzic, jakies pomysly?
#dzieci #malowanie #pokoik #mancave
Pobierz pplx - Witajcie! Wolam @jaywalker bo prosil mnie o to TU
Ostatecznie zostalo troche ...
źródło: comment_HjnwuiwXAFFR44kBPnEhF60tBv28ZuXG.jpg
  • 19
@pplx: Mi się osobiście taki mix nie podoba, ale szacun że Wam się chciało - ja się wkurzałem jak robiłem odcięcie dwóch kolorów w narożniku xD

A mancave wygląda obiecująco, wstaw tam sobie jakieś dobre biurko :D Podłoga spoko (drewniane deski czy tylko tak wygląda?), będziesz cyklinował czy zostawiasz?
@pplx: no i fajnie wyszło! Dzieciak pewnie zadowolony, a satysfakcja z zrobienia jest. Z pigmentami wyszło świetnie. A "fala" ma swój urok, jak wszystkie własnoręcznie zrobione rzeczy. Co do MC to podeślę na PW bo mircy nie godnie skoro tęczę dla dziecka zrównują z homosiami.
@belwarg: Podloga drewniana z dobrych desek i wyglada jeszcze dobrze wiec na razie zostaje. Zastanawiam sie nad wykladzina, ale to w swoim czasie. Nie mam parcia, ze musi byc juz teraz wszystko gotowe. Powoli bede tam sobie robil.
jak będziecie to zamalowywać (w sumie zależy ile warstw kładzione), to faktura tego malunku będzie przebijać i słabo to wygląda.


@absztyfikantka: ale wiesz, że istnieje coś takiego jak siatka do zacierania gipsu? 3 minuty i jest równo

@pplx: mancave majsterkowy czy tylko komputer, konsola i piwko?