Wpis z mikrobloga

22 czerwca 1941 agresją niemiecką rozpoczęła się największa wojna w historii świata, w której ZSRR uratował Słowian przed niemieckim ludobójstwem. Zwycięstwo nie byłoby możliwe, gdyby nie bezprecedensowe uprzemysłowienie ZSRR i oczyszczenie kraju z różnego rodzaju lewaków.
Nasza sprawa jest słuszna. Zwycięstwo będzie należeć do nas - Wiaczesław Mołotow.
#korwin #jkm #libertarianizm #liberalizm #komunizm #ekonomia #gospodarka #historia #4konserwy #bekazlewactwa #neuropa
  • 13
@RYSZKRE8888: a jak inaczej nazwiesz zajęcie wschodniej części Polski w celu ochrony mieszkających tam Polaków przed niemiecka agresją i udawanie przed Niemcami sojusznika do czasu zbudowania siły militarnej zdolnej odbić i zachodnie ziemię polski by zwrócić je w zarząd narodowi polskiemu? Wraz z okupowanymi od wieków rdzennie polskimi ziemiami jak dzisiejszy Dolny Śląsk przykładowo? A manewr wycofywania się wgłąb własnego terytorium by ostatecznie wciągnąć siły niemieckie w plapke pod Stalingradem?
@Andi128

Ale ja rzeczywiście miałem pradziadka w SS. Mieszkał w okolicach Lwowa i miał polską żonę. Zgłosił się na ochotnika do SS Galizien, po roku zdezerterował do UPA, w której walczył z Polakami (zabił 3 polskich żołnierzy) ale z tego co mi wiadomo nie napadał na polską ludność cywilną (możliwe że ze względu na pochodzenie żony). Zginął w 45 roku podczas ataku na NKWD.
@Andi128

Był bait, pociągnąłem dalej, ktoś baitowal przodkami w ss ale jednocześnie wpadł w mój bait wiec ciągnolem dalej, teraz odpowiadasz na bait gdzieś 4 stopnia...


W jaki ja bait niby wpadłem ?