Wpis z mikrobloga

@Davvs: Wrzucenie filmiku = równa się nie wychodzenie z domu. I hejt, wy wszędzie widzicie hejt, to takie wygodne, macie czarno na białym sprzeczności tego co mówi szafa, a co robi, ale i tak interpretujecie to na swoją stronę, a jak się nie da, to wytykanie hipokryzji nazywacie hejtem. Wyciągasz tak durne wnioski z tego posta, a nie jesteś w stanie na trzeźwo, obiektywnie zauważyć, że szafa jest hipokrytą. Z kogo
@Davvs: Nie oglądałem jeszcze dzisiejszego filmiku, czemu mi zarzucasz, że siedzę i analizuję, wyciągasz takie argumenty z dupy, że aż ręce opadają xD. Wytykanie takich zachowań szafy, sprawia mi przyjemność, dlaczego mam to sobie odbierać, bo jakiegoś gościa z neta boli dupsko, jak się nie wyliże tyłka jego ulubieńcowi. No pls xD
@Davvs: kiedy idioto zrozumiesz, że nikt się do niego nie #!$%@? bez powodu? kiedys grubas potrafił przyjmować krytykę, jak zwracali
mu uwagę, że nie umie mówić to przyjmował to do wiadomości, toczył z tego bekę. teraz ma
tak #!$%@? ego, że nawet nie ma na to szans, dupa go boli na kazdym kroku. po prostu grubas ma jakis tam potencjal ale calkowicie go zatraca bo zorientowal sie, ze moze nic nie