Wpis z mikrobloga

#poczatkujacymodelarz #czolgi #czolgboners #modelarstwo
No to skleilem. Ale postanowilem ze jednak wstrzymam sie z malowaniem az kupie sobie aerograf. Chce to zrobic porzadnie. Chyba ze uda mi sie jakis fajny primer kupic na miejscu w sprayu, wtedy sprobuje pomalowac pedzlem i zobacze co z tego wyjdzie.
Pobierz
źródło: comment_4YuPH3ySn0mPsEqtf1xYw4JE2lblfrqp.jpg
  • 20
@wrexwaz: kliknięcie na zakładkę z czołgami nie boli, a przecież dobrze wiesz, że chodziło mi o SKLEP - miejsce gdzie można kupić gotowe plastykowe modele - sam pytałeś "gdzie sprzedaje się modele?" ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś taki nerwowy? btw. jestem trzeźwy jak łasica.
@Basteq: dam ci fajną lekcję, która ci się przyda w dalszych podróżach w necie. Jestem spoko szalonym psychologiem, trust me. "coś taki nerwowy" powstało w twojej głowie. nie rób tego więcej bo nie umiesz oceniać osób na podstawie szczątkowych danych. powtarzam dla zapamiętania. To powstało w twojej głowie a nie było wynikiem obserwacji nawet. Poza tym to co napisałem wcześniej jest legitne. #!$%@?łeś gafę. Równie dobrze mógł bym zaraz w pierwszym
@wrexwaz: To dlaczego wyśmiałeś kogoś (w pierwszym Twoim komentarzu "LOL" https://en.oxforddictionaries.com/definition/lol), kto pyta o cenę tego konkretnego modelu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym Twój komentarz można zrozumieć na 2 sposoby: Gdzie się sprzedaje mode w ogóle (do złożenia,sklejenia) i gdzie się sprzedaje gotowe, już złożone/sklejone modele. Odczytałem to jako 2 opcję i dałem przykład miejsca, gdzie można tak model kupić :) - nie pytałeś o model
@Basteq: " To dlaczego wyśmiałeś kogoś (w pierwszym Twoim komentarzu), kto pyta o cenę tego konkretnego modelu?" jeszcze raz powtarzam. Wyobraźnia płata ci figle. Ogar man. Nic takiego nie powiedziałem.