Wpis z mikrobloga

Postanowiłem opisać STEEM - jednak nie jako kryptowalutę (oczywiście), a jako sposób do rozmów bez cenzury. Dokładne informacje macie w środku (mam nadzieję, że wszystkie) bez poruszania coina.

https://steemit.com/polish/@fervi/steem-nowy-lepszy-internet
albo
https://busy.org/polish/@fervi/steem-nowy-lepszy-internet
albo (usuńcie spacje - cenzura XD)
https://str imi.pl/polish/@fervi/steem-nowy-lepszy-internet

Zachęcam do dotacji w BTC: 37X3wakVYG1L22g4c7fePzxfj4apxW8MkB

#nowylepszyinternet #antyart13 #wolnosc #libertarianizm #steem #strimi #steemit
  • 9
@fervi: Steemit to jest najbardziej cenzurujący portal we wszechświecie. To cofnięcie w rozwoju, a nie "nowy lepszy internet".
Dzisiaj cenzura nie polega na usuwaniu treści (chociaż Steemit też to robi), tylko na ograniczaniu ich widoczności.
Takie #!$%@?, że blockchaina nic nie znika... Co z tego, skoro nikt do tego nie dotrze?
Nawet przeszło mi przez myśl, by napisać własny front pod Steema, który #!$%@?łby wielorybią i botową cenzurę, ale tych #!$%@?
@niepodszywamsiepodbiauka: Tylko można wyłączyć opcję "ukrywania" tych wpisów. Ukrywania, bo posty są jako zespoilerowane, a nie, że znikają z listy.

Oczywiście starałem się oddzielić sferę kryptowalut (zarabiania) od sfery pisania wpisów.
@fervi: Ale tu nie o ukrywanie chodzi, a o promocję treści. Nie ma znaczenia, czy twój post jest zajebisty, czy nie, czy ma znacznik spoiler czy nie, skoro utonie w zalewie pomyj upvotowanych przez grubasów i boty. To automatycznie łączy się z niesprawiedliwym systemem nagród, na które monopol mają wieloryby. Ty sam nie możesz napisać słowa krytyki, bo wiesz, że dostaniesz mniej hajsu, albo nawet cię wyzerują... Po prostu żałosne.
@niepodszywamsiepodbiauka: Oczywiście, chociaż są jakieś projekty.
Natomiast społeczność polska źle patrzy na boty (i scamy XD) to raz.
Dwa - Strimi (wiadomo, polski produkt) chce opracować (lub już to robi) własny system głównej, niezależnej od pieniędzy. Czyli może powstać coś a'la vikop, ale sprawiedliwe.

Zdaję sobie sprawę, że często wynagradzanie przez sieć to śmiech na sali, co jakiś czas ktoś coś próbuje z tym zrobić (ostatnio @noisy).

Jednakże wyznawaj zasadę
@niepodszywamsiepodbiauka: po pierwsze. Steemit i Steem w 100% są open-source. Jeżeli Tobie nie podoba się, że takie a nie inne treści są wyżej, to możesz sobie zrobić własny frontent i zrobić by wyświetlały sie treści wedle innego algorytmu. Co za problem?

Jeżeli ktoś zrobi lepszy "trending page" rynek to szybko doceni i ludzie sie szybko znajdą, którzy będą promować lepszy algorytm. W przypadku rozwoju każdego tradycyjnego serwisu społecznościowego największym problemem jest
Pobierz noisy - @niepodszywamsiepodbiauka: po pierwsze. Steemit i Steem w 100% są open-source...
źródło: comment_fez8WqZrYRziBIJ9EHlq2A5fy9QX0NXc.jpg
możesz sobie zrobić własny frontent [...] Co za problem?


@noisy: Ten problem, że to nadal nie zmieni #!$%@? systemu wynagrodzeń, o czym było wspominanie wyżej.
A stawianie i promocja całego nowego blockchaina, to nie jest coś, co można zrobić sobie po godzinach.
@fervi: Czyli w sumie przyznajesz mi rację, a jako rozwiązanie problemu wskazujesz tag polish. Teraz kłóci się to z twoim wpisem. ( ͡° ͜ʖ ͡°
@niepodszywamsiepodbiauka: Nie, polish zostało zmasakrowane. Najlepiej zarabiającym tagiem jest pl-artykuly i nie bez przyczyny.

Co mamy na pl-artykuly (5 najnowszych wpisów)
* Kompostownia, może kogoś zaciekawi
* Mój wpis, wiadomo
* Trochę o zabawie z dziećmi i nietoksycznych farbach
* Coś o faszyzmie
* Ktoś pisze o sokach, że nie bierze antybiotyków

Tyle z tytułów, teraz polish (i te co nie wystąpiły na pl-artykuly)
* Spółka majdana na giełdzie - link