Wpis z mikrobloga

@Crecha: Zacznij od kupienia starterów Plus, Orange, Play i T-mobile*, a następnie sprawdzenia na speedtestach o różnych porach ile wyciągniesz z lokalnych nadajników. Teraz są wakacje, więc dużo ludzi wyjechało - co może zakłamywać pozytywnie wynik.
*t-mobile na kartę limituje do 15 mb/s, więc sprawdzisz tylko czy max osiągniesz z tej prędkości.
Witaj @Crecha: Zachęcam do przetestowania naszej oferty Internetu. Wybierając opcję testuj, możesz przez 60 dni sprawdzić działanie usługi w swoim regionie za jedyne 9 zł. Jeżeli nie spełnimy Twoich oczekiwań, możesz zwrócić sprzęt i zrezygnować z umowy bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlij zgłoszenie na adres: specjalista_plus@plus.pl Konsultant skontaktuje się z Tobą w celu przekazania szczegółów :)

Po wysłaniu takiej wiadomości otrzymasz w odpowiedzi zwrotnej numer referencyjny. Jeśli mi
@OrangeEkspert: mam u was abonament na firmę i światłowód z którego już nie mogę korzystać, bo się przeprowadziłem a tutaj światłowodu nie da się podciągnąć.. da się to zamienić na mobilny internet? Mam modem wifi z Orange
@OrangeEkspert: halo halo! Cześć! Mam router wifi z Orange i włożyłem druga kartę sim, która dostałem jaki drugi numer gratis do abonamentu i działa to gorzej niż jak udostępniam sobie internet z telefonu, czy żeby to dobrze działało z tym routerem to musi być jakaś specjalna karta? Mam zasięg 100% LTE.