Wpis z mikrobloga

@Hellvis: zadzwonie jutro do Play i popytam. Fajnie by bylo, bo troche przegadalismy i zdaje sobie sprawe jak daleko moze sie w swojej manipulacji posunac. No nic. Wracam walkowac google :/
@JaneSixx jeżeli masz jakiegoś znajomego który jest w Polsce i ma angielską kartę to jeżel i by dzwonił na ten numer który jest w teoretycznie Niemczceh to miałby inne opłaty jeżel i ten numer byłby w Polsce?
@JaneSixx Skoro jest w Niemczech to dogadywać się jakoś musi. Wypytaj ojca o szczegóły i wtedy spróbuj zastawić pułapkę. Mogę pomóc, jestem aktualnie w Austrii i mam koło siebie wielu native speakerów z niemieckimi numerami.
@spokojnie_to_ja: nie znam sie kompletnie :s. Pogadam z konsultantem i sie spytam w jakich krajach rozni sie stawka dzwonienia do Polski/Niemiec. Ale pomysl swietny w sumie. Kek!

@Hellvis: jak zaczne pytac o szczegoly to moze sie polapac. Glupi nie jest i jezeli sklamal to bedzie wiedzial jak zrobic zebym juz nigdy sie nie dowiedzial - glupi nie jest :s. Kumpla znajde do dzwonienia, dzieki slicznie <3