Wpis z mikrobloga

to najlepsze instalacje, nie umywają się do sekwencji.


@adirys: to najlepsze, czy nie umywają się - bo to są zaprzeczenia xD

Tak prosty że u mnie żaden specjalisty nie umiał ogarnąć problemu ( ͡º ͜ʖ͡º)


@solidsnake7: to musieli być lipni specjaliści, strach gdyby musieli naprawiać współczesny samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@death070: to trzeba wywalić kanapę, siedzenie, i wymienić na 1.1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Atreyu: niby spec od sexczento, jeden z lepszych gazowników w wawie, oraz parę innych osób. Nikt nie był wstanie ogarnąć czemu samochód jeździ tylko na gazie a na benzynie się dusi. Bo problem był taki że czasem coś mu odwalało i było zupełnie na odwrót, zero jazdy na gazie a na benzynie
niby spec od sexczento, jeden z lepszych gazowników w wawie, oraz parę innych osób. Nikt nie był wstanie ogarnąć czemu samochód jeździ tylko na gazie a na benzynie się dusi. Bo problem był taki że czasem coś mu odwalało i było zupełnie na odwrót, zero jazdy na gazie a na benzynie zapier...Tak po prostu od humoru.


@solidsnake7: hehe własnie opisałeś problem jaki mam tyle że na gazie jezdzi zawsze dobrze a
@death070: no to napisałem że właśnie było tak że na gazie tylko jeździł ale czasem było na odwrót.
@Atreyu: a i owszem to, ogarnięcie mechaniki to chwila moment, ale tam coś mogło być z elektryka. Jakieś zwarcie.
Teraz jestem na etapie odnawiania 3 gti i poprzedni warsztat tak coś spier..że też nie można dojść w czym problem (pewnie znowu elektryka na której się nie znam niestety)