Wpis z mikrobloga

Oddam egzemplarz Łotrów w dobre ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest tylko jeden warunek. Jak już sobie pograsz to puść go gdzieś dalej w obieg, a jeśli ci się spodoba to kup własny. Ten egzemplarz dostałem od @gzf- do recenzji. Oddaję go, bo półki mi się znowu uginają od gier i trzeba część sprzedać, ale w przypadku Łotrów uznałem, że nie będę na nim zarabiać. Jak ktoś jest zainteresowany to niech tutaj napisze albo do mnie na PW. Nie jest to żadne "rozdajo" za plusy, nie będzie losowania, po prostu sobie kogoś wybiorę i poślę grę za parę dni, przy czym jedynie za pomocą paczkomatu.

Jak ktoś chce zobaczyć co to za gra to tutaj można sobie poczytać.
http://planszotaur.pl/lotry-recenzja/

#planszotaur #gryplanszowe #planszowki #grybezpradu
Pobierz Jednobrewy - Oddam egzemplarz Łotrów w dobre ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest tylko jeden warune...
źródło: comment_rJBGeKK8Ysy8CU3xo4Gbi5s4RtlKodV4.jpg
  • 13
@Jednobrewy Ooo, przykladalam się do kupna tej gierki ale bałam się że wydam kasę a mi się nie spodoba więc chętnie ja na próbę przygarne a potem wyśle dalej ()
@Jednobrewy: Bardzo fajna inicjatywa, miło z Twojej strony :)

Przypominam też, drogie Mirki, że jest dla Was stały rabat na 10% u mnie w sklepie, a do tego dołączam w gratisie drewienka, które zastępują żetony.
@PanGrishu @kwasi @FieryDragon @Kapitan_Krwawobrody @Fajna_julia @Staxu @boguslaw-de-cubalibre @Ajlson @Paneki @cytmirka Udzieliliście się w ten czy inny sposób na moją prośbę i Łotry polecą do @Kapitan_Krwawobrody a on sam ma przy okazji listę kolejnych chętnych jak sobie pogra i liczę, że komuś z was ją przekaże :) Wybrany jest proszony o kontakt na PW, a pozostałym dziękuję za zgłoszenie i, jeśli bywacie w Gdańsku, zapraszam do pogrania w inne planszówki.