Wpis z mikrobloga

Przedłużam rodzicom umowę na tv. Dotychczas mieli nc+, płacili coś koło 80 zł, nie mieli chyba tylko HBO, bo i tak im niepotrzebne. Ojciec ogląda sport, więc ma Eleven, wszystkie C+. Teraz wydzwaniają do mnie i coś tam dokładają, że super i 10 zł więcej tylko, więc w sumie to taniej. Generalnie #!$%@? mnie ta platforma, bo staż w cyfrze i nc, to w sumie z 15 lat, a wciskają jakieś gówno. Przyjąłem taktykę, że nie interesuje mnie ekstraklasa, jedynie LM oglądam, ale i to nie pomaga obniżyć kwoty. Może warto przejść gdzie indziej? Orange, Plus, oni też mają TV (UPC odpada, bo wioska), ale nie wiem jak tam sytuacja z meczami. Ojciec będzie niezadowolony, jeśli nie będzie mógł oglądać Ekstraklasy. :) Fajną opcją w nc+ była też nc+go, bo mogłem sobie na telefonie odpalić zawsze jakieś wydarzenie sportowe. Aha, niezbędny też jest multiroom, co najmniej dwa telewizory muszą pod to podchodzić. Ktoś coś jest w stanie polecić lub podpowiedzieć, bo w salonach czasami wiedzą mniej ode mnie.
#telewizja #ncplus #orange #cyfrowypolsat #telewizjasatelitarna #plus #canalplus
  • 11
@nightrain: Wypowiedzenie złożone, mimo to gówno proponowali i kazałem im #!$%@?ć, na razie cisza. Umowa do końca lipca. Czytam wątek na satkurier, ale chcę mieć też inne opcje. Ekstraklasę mój ojciec śledzi, głównie z racji kibicowania lokalnej drużynie.
@K_25 Jakbyś czytał uważnie wątek na satkurierze to byś wiedział że wytrwali są w stanie wyrwać comfort za 22,50, do tego ewentualnie uzupełnienie do extra za 10, canal+ sobie też możesz uzupełnić np od września gdy zacznie się ekstraklapa i na koniec eleven. Sumarycznie wyjdzie taniej niż teraz tylko pytanie czy chce się Ci się w to bawić. Warunki jakie proponuje Polsat dla nowych też bez problemu znajdziesz na satkurierze, Orange z
@nightrain licze, ze polsat juz wiecej nie bedzie kupowal. Kupili udzialy w eleven ale tu sie nic nie zmieni, maja kase od abonentow cp, nc+, kablowek itp wiec po co to zmieniac, oni wszyscy nie zmienia operatora na cp
@jombl: fajnie by było jakby piłka była w jednym miejscu, osobiście chciałbym, aby kanały c+sport i nsport poszły do polsatu. w zamian za kanały polsatsport, bo jak się bliżej przyjrzeć, to by oglądać ekstraklasę, serie a, la liga, ligę mistrzów, ligę angielską, to trzeba mieć 2 abonamenty na nc+ i na polsat i dodatkowo płatne eleven
@K_25: W sprawie przedstawienia oferty proszę, niech Twoi rodzice wyślą maila na adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl podając dokładne informacje, jakie pakiety ich interesują oraz numer telefonu, a także dogodne godziny kontaktu, wówczas konsultant oddzwoni i przedstawi szczegółową ofertę.
Jeśli będą dodatkowe pytania, to chętnie na nie odpowiem.
Pozdrawiam,
Specjalista Cyfrowy Polsat
@K_25: niestety, Orange to to samo co nc+ jeśli chodzi o transporter a nawet droższe, bo pakiety c+ chodzą po 40-45 zł. To co odróżnia nc+ od Polsatu to właśnie liga polska, angielska, NBA i autorskie kanały typu Ale kino czy Planete.