Wpis z mikrobloga

Obejrzałem teraz materiał Daniela. Bardzo dobrze mówi. Po 1 Skoro Lordoza idzie, w kilka osób na Kuracyje ( z całym szacunkiem dla niego), to co dopiero na Urzedniczą. Załatwił kilkanaście osób, i jazda... Akurat młodemu Magicalowi wierze, bo on to widział, zresztą sami słyszycie na tym filmiku ,co ma Daniel, że tam drze jape kilkanaście osób... Druga sprawa Lordoza jakoś streama, z tego nie odpalił, a przecież to w większości konflikt internetowy... 3 sprawa nie pokazał filmików wszystkich... Po 4 policja znalazła sprzęt... jak widzicie wszystko sie składa w całosć... No sorry, ale taka jest prawda. To nie było, w żadnym stopniu normalne, i tutaj wina Lordozy leży w 100%. Rozegrał akcje jak patus, i jeszcze okłamuje swoich dzieciaczków... Dla mnie chory człowiek...
Co do gali, to ja wielokrotnie pisałem, to co Daniel powiedział... Jestem za walką jak najbardziej, ale jeśli chodzi o opłacalność to Daniel nie powinien z nim walczyć. On jest nie normalny, i też należy mu sie kara ( brak hajsu za gale) więc ja to samo pisałem, aby Daniel go zablokował, i albo on na gali albo Lordoza... Dobra wiele hejtu, było gadane itd ale wszystko było gadane przed jego wjazdem... Jak on ma sie tak zachowywać to wypad. A Lordoza, i tak sie sam skończy. Raz że 0 kontentu, dwa że żyje w necie dzieki Danielowi a 3 popierają go już chyba tylko jego dzieci...

Kolejna spraw czy to jest normalne, że jeden typ tworzy grupy na fb żeby zniszczyć innego? Przecież, to jest zwykła patusiarnia. To tylko zgłaszać do fb i niech wypierniczą mu grupe, w kosmos... Chory człowiek jak dla mnie. A do jego obrońców jeszcze ( Lordozy, żeby nie było wątpliwości...) Zapomnieliście, już co gadał o wykopie? Ja wam nie życzę tego, co gadał o waszych mamach i co może z nimi zrobić... Tego ile on ma hajsu, i że kupi cały świat... Tego że każdy, z was to... a już nie bede gadał.

Słuchajcie staram sie to napisać obiektywnie no bo taka jest prawda... Ja rozumiem show, ale ta granica została jak dla mnie przekorczona... Z tym wjazdem, te wyzwiska etc...

Oczywiście @Dr_Riv i @misrz_mocy_ognia wiedzą lepiej... ale to już wiadomo na samym starcie jakie oni mają zdanie...

#danielmagical #patostreamy
  • 18
@pibeczek123

1. Nie wiesz czy załatwił kilka czy kilkanaście osób
2. Młody Magical może byc zachęcony przez brata by kłamać na ich korzyść
3. Z tego nagrania dźwiękowego nie można wywnioskować czy było 5, 10, 15 osób tym bardziej że je podgłośnił w jakimś programie i być może trochę przerobił dla swojej wersji zdarzeń
4. Miał stream na Instagramie ale przed i po walce
5. Nie mógł wszystkiego pokazać bo jak wspomniał
@piotrek-ry:

1. Znając Pana R i te filmiki mówią mi co innego
2 Może ale też po co ma kłamać? Sprawy Daniel nie zgłasza... Wąpię żeby Pan R jechał w tylko 5 osób jak na Kuracyje miał podobną ekipe
3. Moim zdaniem można wywnioskowac że było wiele osób, po 2 Lordoza mógłby zrobić to samo, i zobaczysz że przerobi
4. A dlaczego nie w całości? Kolega mógł kamerować... Nawet sam głos...
@pibeczek123

1. To jest Twoje zdanie
2. Kłamać może po to by uwiarygodnić swoją wersję że była przewaga liczebna i dlatego niby tak szybko uciekli z powrotem do meliny.
3. Twoje zdanie
4. Każdy widocznie przystąpił do ataku i nikt nie był bierny by trzymać telefon
5. Twoje zdanie
6. Gdzie jest na to dowód poza słowami Tucznika?
7. Jutro znajdę shoty i Ci wrzucę
8. Tak Ci się tylko wydaje
@pibeczek123: ty chyba zbyt krotko ich ogladasz. Najwidoczniej niewidziales co sie odwalalo na twitchu, bo przez nich zakazano ludziom ciaglego chlania na streamach + zaczeto dokladniej monitorowac podobne kanaly. Co do palek itd w samochodzie troche przegiecie, ale przeciez jak mahonek przyjechal i daniel na centrum miasta czekal to sam byl w sporej ekipie na kolesia ktory byl z dziewczyna i chcial pogadac. Anyway jak by ci koles po kobiecie zycia