Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Post kierowany do mirabelek, ew do kolesi #!$%@?. Ja 25-30l. przegrywający hardo całe życie (nerwica, depresja) opanowane już dawno lekami ale pozostawiły trwały ślad na psychice. Zmieniłem pracę i przyszedłem do korpo, a tam mega sztunie, jak to w prestiżowej firmie. Ja z ryja takie 5/10, brak zakoli ( ͡º ͜ʖ͡º), prawie 2m wzrostu. Jest taka dziewczyna która jest top5 w firmie i często nasze spojrzenia się spotykały, ale z wieloma dziewczzynami w tej firmie się spotykają i to normalne. Zaprosiła mnie na fejsie, musiała mnie szukać po firmie i stanowisku, napisałem do niej coś na zagadanie ale bez odpowiedzi. Od tej pory jej spojrzenia na mnie stały się bardziej pożądliwe, bardziej natarczywe, na plecach też czułem że jestem obserwowany. Problemem jest to że laska jest 9+/10, bardzo wysoka, szpile, etc no modelka. Przez mój brak pewności siebie na początku myślałem że to bait.. ale laska widać chciałaby mnie poznać. Nie wiem, wzrost, idealny beta? Laska nie ma pierścionka, ja też nie. Nie wiem generalnie jak zacząć temat, niestety przy lasce takiej urody się peszę.. a dodatkowo siedzi z drugą topką, codziennie ich mijam ale przez to że są dwie ekstralaski trudno mi podbić, zresztą nie wiem co zagadać "hej, też tu pracujesz?" niby nie odpisała nic ale hmm może chce żebym się postarał na żywo? Dodam żew ostatnich dniach nawet jakby zaczęła mnie unikać, jak nasz dział się zbiera to idzie w kierunku toalety.. może chce właśnie żebyśmy się na siebie wpadli gdzieś na uboczu? doradźcie bo mam mętlik :)

#rozowepaski #zwiazki #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: podejdz do niej i zapytaj czy tez tu pracuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) bedzie zabawnie, nastepnie powiedz, ze chciales sie przedstawic ( ͡° ͜ʖ ͡°) i spytaj czy moze pojdziecie razem na lunch w przerwie? Jak bedzie zainteresowana to sie zgodzi, jak nie to nie... na lunchu gadaj z nia o wszystkim, ale nie o pracy i staraj sie nie myslec, ze
@AnonimoweMirkoWyznania pewnie zbiera pokemony na FB, ma pewnie ponad 1000 znajomych, a z 80% nawet słowa nie zamieniła ;) Podejdź i zapytaj czy nie chciałby na jakieś piwo wyskoczyć, jak odmówi ZAPOMNIJ i żyj dalej.
OP: @kameleon321 nie mam zakoli a zęby wszystkie
@Fugi88888 zawsze jakaś porada :)
@Gildead jeszcze nie mam pomysłu XD
@hvk9 nie, ma bardzo bardzo mało znajomych z firmy
@BooB nie ten typ

generalnia laska mimo że 9+/10 też widać że się peszy, przynajmniej jak ja się pojawiam, myślałem że laska tej klasy nie może być nieśmiała xD

w sumie różowe #!$%@? pomogły no ale czego ja się spodziewałem, dzięki mireczki

Ten
BiednaLoszka: Czyli w skrócie: patrzyła na ciebie, dodała cię do znajomych na fejsie, na żywo nie rozmawiacie, na fejsie nie rozmawiacie. Skąd pomysł, że chce ci wskoczyć na bolca? Bo popatrzyła? Bo dodała do znajomych? xDD O rany, takie dupy często dodają ludzi jak leci żeby sobie nabić atencji, a że popatrzyła no k-mać normalna sprawa że ludzie patrzą.....

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}