Wpis z mikrobloga

Nitka z okazjami w #fantasyekstraklasa

Ja zaczynam:

Z Zagłębia:
-Ślisz 0.8mln - szansa na regularną grę - duża, gość to takie coś między box2box, a defensywnym pomocnikiem. 99 rocznik, a gra jakby miał conajmniej kilka lat doświadczenia więcej. Trener Lewandowski go lubi.
- Żyra 0.5mln - szansa na regularną grę - z początku nieduża, ale myślę, że jego akcje będą rosnąć. Na pewno będzie łapał jakieś 20 minut w meczach. IMO najlepsza opcja za minimum. Gość może, przy odpowiedniej formie, wskoczyć do pierwszej 11. Nie boi się dryblingu, dość przebojowy. Rocznik 98. Mój ulubiony talent Zagłębia.

#ekstraklasa #zaglebielubin
  • 18
@appylan: Dlaczego akademia Zagłębia produkuje tylko piłkarzy z potencjałem conajwyżej na solidnego ligowca/2 bundesligi, pomimo imponującej bazy treningowej oraz opinii jednej z lepszych akademii w Polsce?

I kiedy w końcu z Lubina wyjdzie obiecujący piłkarz z potencjałem trochę powyżej przeciętnej jak np Kownacki? ( proszę nie przytaczać P. Zielińskiego:)
@8Dawid88: KGHM to spółka skarbu państwa, więc jako strategiczny podmiot państwowy na pierwszym miejscu zawsze musi stawiać dobro narodowe jakim jest Ekstraklasa. Szkolenie zawodników na poziomie odpowiednim dla Ekstraklasy i tym samym zatrzymywanie ich w kraju to podstawa przed zapędami obcych państw i kapitałów do wykupywania dóbr narodowych jakimi niewątpliwie są wychowankowie Zagłębia. Rozwijanie piłkarzy tylko do poziomu solidnych ligowców to tak naprawdę nowoczesny patriotyzm. ( ͡° ͜ʖ ͡
@appylan: ja tam nie wiem jak w Lubinie, ale prawdziwi mężczyźni z Polski grają w #ustawlige, a nie jakąś bieda fantasy ze strony, która w swojej nazwie ma "ekstraklasa" i domenę z Tuvalu po kropce co nie łączy się w ogóle w żadną logiczną całość :(
@8Dawid88: Ustawlige śmierdzi, nie mogłem złożyć składu za 30 milionów tylko mogłem maksymalnie za 29.9 na wiosnę, napisałem im na maila to zwróciło mi że mają źle skonfigurowaną pocztę i nie doszedł. XD