Wpis z mikrobloga

oznacza, że przesyłka została wysłana czy nie ?


@marecki22: tak wysłana, ale najpierw z Chin do niemiec, tracking startuje dopiero od niemiec

PL idzie przez pośrednika do UK i tam odbiera DHL, zgadza się ?


nie, idzie do niemiec, tam jest nadawana pod numerem który dostaniesz i leci do ciebie DHL
@marecki22
@dzordz73
Ja tak samo 26 czerwca została wysłana i dalej nic. Już dwa maile dostałem z gb, że przesyłka się opóźnia z powodu niby to problemów celnych. Miała być w dwa tygodnie, ale widzę, że jak się w miesiąc wyrobi to będzie dobrze.
@ontdamian: Moja od 27.06 (zapłaciłem 21.06, ale nie chcieli wysłać i męczyli mnie żebym im udowodnił, że jestem właścicielem karty). Na alipaczce jest tylko info "Dane dotyczace zlecenia tej przesylki nadawca przeslal droga elektroniczna do DHL". Za to na stronie 1tracking.net jest coś takiego "2018-07-09 15:24:49 Customs clearance in progress,waiting for clearance". Z tym, że ja żadnego maila od GB jeszcze nie dostałem.
@ontdamian
W priority line głównym priorytetem jest to żeby przyszło bez VATu a nie czas dostawy. Także trzeba się liczyć, że dostawa może potrwać trochę dłużej. Ja się też napaliłem, bo kilka osób pisało, że przychodziło im do 2 tygodni. Teraz to aby przyszło do miesiąca. Będę dawał znać jak coś się zmieni w trackingu.

@dzordz73