Wpis z mikrobloga

zrobiłem sobie konto na tym całym #badoo. mimo, że mam 28 par przez 1 dzień, to nie da się z nikim normalnie porozmawiać. nie wiem o co chodzi, ale odpisywanie monosylabami jest chyba w modzie. albo nie odpisywanie w ogóle. o wiele bardziej wolę poznawać kogoś na żywo, w barach, na spotkaniach ze znajomymi, itp. poza tym te szablonowe opisy, z których nic konkretnie nie wynika ...
  • 27
@drewniana_elektroda: gratuluję cumplu. nie ściągnąłem tej aplikacji z myślą, że poznam tam żonę, ale że będę mógł z kimś pogadać, spotkać się, itp. zwykła potrzeba komunikacji interpersonalnej, ale zawiodłem się srogo.
@kszy997: miałem różową, która nie mówiła prawie w ogóle. mam nadzieję, że nigdy nikogo podobnego nie poznam. przez cały dzień raptem kilka zdań ,,,
@drewniana_elektroda: na żywo można być sobą, w sensie w pełni sobą. przez internet literki i cyferki wyglądają tak samo, a niektórzy mają specyficzny sposób bycia, sposób mówienia, albo jak ja, specyficzne poczucie humoru. a przez internet każdy próbuje być kimś, kim się nie żywo nie jest.
@Blaskun: jak różowa jest tego warta, to i 1k km to jest tyle co nic