Wpis z mikrobloga

mirki, opłaca się kupić używanego iphona 6s? Nawet za tysiaka można wyhaczyć obecnie. jestem trochę ujemny w telefony, dotychczas korzystałem jedynie z androida, ale chciałbym spróbować jak to jest z tym iosem i stąd pytanie, czy to się jeszcze jakkolwiek opłaci, czy w tej cenie lepiej juz kupic ponownie cos nowego ale na androidzie. telefon to dla mnie jedynie dodatek wiec nie ma hooya zebym wydal na niego wiecej niz tysiac ziko. a jezeli sie nie kalkuluje w ogole to co ewentualnie polecilibyscie w tym zakresie cenowym - tylko tak nieironicznie proszę, bez komentarzy typu dorzuc 2k i kup nowy xD liczę na Was

#telefony #android #ios #iphone #cokupic
  • 8
@wujaszekbillyherrington: cena adekwatna do telefonu, smartfon ma już kilka lat na karku, ale daje radę, mam bezpośrednie porównanie do siódemki, którego posiadam, znajomy ma 6s i pod względem płynności i szybkości działania różnica jest bardzo nieduża na korzyść 7-ki. 6S ma nadal świetny aparat, dobre podzespoły jak na Apple przystało, może bateria nie zachwyca, ale to nadal bardzo dobry wybór
@Ununnil: @golagolagola: @wujaszekbillyherrington:

Jestem w temacie, aktualnie jestem trakcie riserczu ( ͡° ͜ʖ ͡°) iPhone 7 i przeglądam codziennie nowo pojawiające się oferty, w tym z ciekawości iPhone 6 i 6s także i mogę śmiało powiedzieć, że połowa z ogłoszeń (mówię głównie o OLX) to oszustwa mające na celu wyłudzić pieniądze (na przedpłatę, zaliczkę, rezerwację lub całość kwoty). Ciężko dostać zadbany sprzęt, w dobrej kondycji