Wpis z mikrobloga

Nawiązując do wpisu @Partyzant91 chciałem ujawnić też kilka szczegółów. Nigdy się z tym nie obosiłem ale jeszcze w czasach znicza pruszków Lewandowski kupował skarpety na straganie sąsiada kolesia z którym mój wujek grał w brydża co niedzielę. tak więc teraz rzeczy o których przeciętny zjadacz chleba może nie wiedzieć wyjdą na światło dzienne:

- Boniek był skłócony z Nawałką już od dawna. W kuluarach mówi się o tym że Boniek był #!$%@? na to że wyciągnął Nawałkę z Górnika i dał mu wszystko co chciał w reprezentacji tz. wiarę w umiejętności, spokój podczas przygotowań, dostał od Bońka nawet na prezent urodzinowy gitarę od Carlosa Santany oraz służbowe auto, ale Nawałce było mało i żonę wziął sobie sam.
- Piłkarze mówią że nie pojawiły się grupki a to nieprawda. Grupa której przewodził Błaszczykowski wszystko rozpoczęła bo zaczęła się kłócić kto w Arłamowie spali najwięcej batów. Na to obruszył się glik i mówi "jak batów, jak ty na gibony mówisz". Pojawił się straszny rozgardiasz i wszyscy zaczęli się kłócić, Lewy jako kapitan chciał udobruchać sytuację i wypalił że "dżojnty" to najlepszy kompromis, ale został wyśmiany za swoje bezglutenowy boby w bongo. Do tego młodsi nie wiedzieli jak się zachować i słuchając całej tej kłótni najaranych kadrowiczów zapomnieli zamówić pizzę. To dlatego Linetty, jako lider tej grupy, nie zagrał ani minuty - wszyscy na niego byli #!$%@? włącznie z trenerem.
- Akcja z samobójem Cionka była z góry ustawiona, ale i tak nie wyszła. Szczęsnemu rodziło się dziecko a chłopaki chcieli mu kupił ładne śpioszki więc się zgadali że każdy u buka rzuci tygodniówkę na samobójczą w drugiej połowie i z wygranej się kupi śpioszki Pele. Cionek #!$%@? zrozumiał bo gadali po polsku, a jeszcze był dodatkowo zajęty bo musiał Krychowiakowi tłumaczyć bo ten to już w ogóle renault omlette du fromage moulin rogue tylko, więc zrozumiał że chodzi o pierwszą połowę. Wszystko było dogadane, nasi mieli przygotowanych dwóch senegalczyków tylko na tą okazję. Na Cionka byli tak #!$%@? że chłopak całą przerwę między połowami symulował rozwolnienie żeby nie wyjść z kibla, bo doszłoby do rękoczynów
- Z peszko nie wiem jak to wyglądało ale kto ma wiedzieć ten wie pozdro dla kumatych i do więzienia

Słuchajcie, takich ciekawostek jest jeszcze więcej, wszystko z pewnych źródeł także jak chcecie to do następnych przecieków zawołam plusujących.

#reprezentacja #mundial #pilkanozna #mecz #pdk
  • 2
@justkilling:

- Boniek był skłócony z Nawałką już od dawna. W kuluarach mówi się o tym że Boniek był #!$%@? na to że wyciągnął Nawałkę z Górnika i dał mu wszystko co chciał w reprezentacji tz. wiarę w umiejętności, spokój podczas przygotowań, dostał od Bońka nawet na prezent urodzinowy gitarę od Carlosa Santany oraz służbowe auto, ale Nawałce było mało i żonę wziął sobie sam.

- Piłkarze mówią że nie pojawiły
Pobierz Kielek96 - @justkilling: 

 - Boniek był skłócony z Nawałką już od dawna. W kuluarac...
źródło: comment_PkErnB4oOxLdD6uZBVklwCyg6utgofZx.jpg