Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z #4konserwy jest mi w stanie wyjaśnić, czemu dekomunizację sądów robi Piotrowicz z przeszłością w komunistycznym sądownictwie, a nie ktokolwiek, dosłownie ktokolwiek inny?

Jeśli nie, to moja robocza teoria jest taka: tylko taka kanalia daje Kaczynskiemu gwarancję, że nie zdezerteruje w pewnym momencie i nie zmieni frontu. Ktoś z czystą kartą i zdrowym kręgosłupem moralnym mógłby w pewnym momencie powiedzieć "pas".

#polityka #neuropa #tklive #bekazpisu
Pobierz eoneon - Czy ktoś z #4konserwy jest mi w stanie wyjaśnić, czemu dekomunizację sądów r...
źródło: comment_2oyQmZVD6HsJAO6C5PH316xBPootfAvI.jpg
  • 63
tylko taka kanalia daje Kaczynskiemu gwarancję, że nie zdezerteruje w pewnym momencie i nie zmieni frontu. Ktoś z czystą kartą i zdrowym kręgosłupem moralnym mógłby w pewnym momencie powiedzieć "pas".


@eoneon: podobnie jest ze skusynem marnym Ziobrą

po tym jak raz zostało mu wybaczone, i mógł wrócić do łask, wie że musi być wierny i posłuszny do śmierci - bo drugiego powrotu nie będzie już miał

po śmierci oczywiście rzucą się
@ZaplutyKarzelReakcji: Nie wiem kogo potrzebował Kaczyński, aby wyrzucić z sądów "glizd pozbawionych jakichkolwiek wartości moralnych". Pewnie na jego miejsce miał 10 innych, albo nie miał, nie wiem jak to wygląda wewnątrz partii.
Poczekajmy do wyborów, wtedy zobaczymy, czy to co robi mu się opłacało.
Poczekajmy do wyborów, wtedy zobaczymy, czy to co robi mu się opłacało.

@Zamiotow: ale czemu mam to kalkulować w kategoriach politycznych? Mnie średnio obchodzi co się Jarkowi opłaca. Ja wolę mieć gwarancję, że jak moim sąsiadem zostanie Piotrowicz i wejde w nim w spór to będę mógł pójść do niezależnego sądu, a nie sądu, którego skład wybierze sobie Piotrowicz