Wpis z mikrobloga

do mnie zadzwonili z końcówką ~15 z darmową wyciskarką bla bla do odbioru w Krakowie - poprosiła o adres do wysyłki zaproszenia na jakieś wydarzenie. myślę okej, żona czy teściowa już niby brała w czymś takim kiedyśtam udział. niby zwróciłem uwagę na rodo, powiedziała, że wszystko spoko, podała jakąś tam nazwę firmy (nie zapamiętałem, bo jestem dekiel, a uznałem, że skoro podaje, to nic nie mają do ukrycia). żarówka mi się zapaliła
@tayandenga: Dzisiaj dwa razy dzwonili do mnie z tego numeru i od razu się rozłączyli bez mówienia czegokolwiek. Trafiłem na ten wpis na mirko googlując ten numer. W telefonie wyświetla się info, że to numer z Krakowa (mieszkam gdzie indziej). Zablokowałem sobie ten numer o oznaczyłem jako spam, żeby mi więcej głowy nie zawracali.
@Peupelele: Dzwonili do mnie i zacząłem ich wypytywać o szczegóły. Firma na którą się powołują w imieniu której dzwonią to Relax Lux.

Natomiast jak przycisnąłem ich o źródło mojego nr telefonu to podani mi dane firmy:

Kyecraff Call Center Sp. z o.o. Oddział w Polsce
ul. Kazimierza Wielkiego 5b lok. 123
61-863 Poznań, woj. wielkopolskie

Żeby się od tego uwolnić trzeba uderzać u źródła o usunięcie swoich danych osobowych, a pewnie