Wpis z mikrobloga

Siema Pany, nie oglądałem szafy od czasu afery, jak ktoś mu tam unlike pakiet zakupił. Dziś powróciłem po przerwie na mały odcineczek do jedzenia późnej kolacji. Oczywiście standardowo wymówki wyjazdowe, hipokryzja, bęben tak samo wielki jak dwa miesiące temu, ale w komentarzach na YT lizanie odbytu, spora liczba Rycerzy, obrońców Gubernatora, co to by sobie za zdjęcie z ulańcem dali palec pomiędzy dłońmi a stopami odjąć. Wchodzę prędko na mój ulubiony tag i kończę posiłek z bananem na twarzy. Wszystko tu po staremu :) miłej nocy
#szafa
#kieleckiulaniec
#mocnyvlog
  • 9
@Gruba_Ryba: zapraszam do archiwalnych odcinków z tego tygodnia, gdzie Bebzunator dostąpił lub nie możliwości przetestować Najnowszego Forda Mustanga, ale pech chciał że wylosował Niebieski (przy testach z proskiakiem niebieksi był najszybszy i najdroższy) model, który miał TYLKO 300 kucy, i nie było to pinc ZERO V8. Bardzo był tym faktem nie zadowolony na 2 odcinki, pomawiał brać motojutjuberów z polszy o brak współczucia dla ZNAKOMITEGO EKSPERTA, prowadzącego testSCHAB Bezbunatora Cooper Mountain!