Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelki, z tego co wiem do większości z Was dotarły już pocztówki ode mnie i mojego różowego paska, spora część z Was postowała je zresztą na mikroblogu :)

Mam nadzieję, że pocztówki się Wam podobały i ich widok w skrzynce wywołał uśmiech na waszej twarzy :)

Podczas tej podróży będziemy wysyłać również pocztówki z dalekich krajów zagranicznych #pdk, pocztówki będą z tej samej serii co pierwsza, którą otrzymaliście (w sumie 5 różnych wzorów, jedna ogólna i cztery krajowe).

Niestety pocztówki zza granicy bez znaczka nie ze wszystkich krajów i nie zawsze dochodzą, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się, że pocztówki z za granicy będziemy wysyłać ze znaczkami. Niestety znaczki wiążą się z dodatkowym kosztem, dlatego nie możemy sobie pozwolić na wysłanie takich kartek do wszystkich chętnych.

Gdyby ktoś z Was chciał dostać taką pocztówkę lub całą ich serię, a przy okazji wspomóc tworzenie przez nas treści to można zrobić to za pośrednictwem portalu patronite, gdzie mamy swój profil. Pocztówki z podróży to jedna z nagród dla naszych patronów. Patronite od jakiegoś czasu stoi :( więc fajnie byłoby go trochę ruszyć :)

Jeśli nie masz pieniędzy lub nie chcesz wspierać mojego przedsięwzięcia ( ͡° ʖ̯ ͡°) to jest jeszcze jedna droga aby otrzymać pocztówkę. Co tydzień wybieramy dwie najaktywniejsze osoby spośród komentujących nasze posty na Facebooku oraz pojawiające się codziennie filmy na YouTube. Zachęcam więc do aktywności tam, szczególnie że kanał jest jeszcze nowy i nie ma wielu komentarzy więc każdy jeden będzie cenny :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

#roadtripbus #podroze #podrozujzwykopem
źródło: comment_rqqhAlOs36fnEvfymAdBZumXmh8A39Pr.jpg
  • 2
Przy okazji mam dla Was niewielką prośbę. Jak wiecie niedawno zaczęliśmy prowadzić nasz kanał na YouTube. Ogólnie otrzymujemy w większości pozytywne głosy (chociaż zdarza się i krytyka) i subskrybentów każdego dnia przybywa. Ich liczba nadal jest jeszcze niewielka.

Gdyby każdy z Was zechciał podesłać nasz kanał pięciu znajomym, którzy są zainteresowani tematyką podróży i lubią YouTube to nawet jeśli tylko trzech z nich zasubskrybowało nasz kanał zyskalibyśmy prawie 200 nowych widzów