Wpis z mikrobloga

@xandra postanowiła zakpić sobie z ludzi, którzy mają rzeczywiste kłopoty. Wywiązała się interesująca dyskusja, ale wątek zniknął. Na szczęście zdążyłem zrobić zdjęcie. Taguję jak było i wołam uczestników.

#rolnictwo #heheszki #kleskizywiolowe #patologiazewsi (ten ostatni tag jest szczególnie wredny)
@LaFlare @piotr-kolakowski @kulass @typiczna_autentykacja @GratisLPG
źródło: comment_yqsIHUT6kC1eiiV0rB7p29EHcfNcx2y9.jpg
  • 22
@glonstar Olaboga, z rolników się śmiejo. My tu #!$%@? żartujemy z Holokaustu, śmierci, niepełnosprawnych, homoseksualistów, katolików, i #!$%@? wie jeszcze czego, ale rolnicy jakoś pod specjalną ochroną. Cały tag #czarnyhumor, nic to nikt nic nie mówi, #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera? Nikt nie daje #!$%@?, to przecież to tylko niewinne żarty z ludobójstwa. Ale ty masz czelność żartować z rolnika, soli tej ziemi, ty #!$%@?? Zgnijesz w pierdlu w sztumie
@Za_jakie_grzechy: Po to są takie tagi jak #czarnyhumor, #bekaztransa czy #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera, żeby można było sobie dać to na czarną listę. A tutaj nic takiego nie było; #patologiazewsi pasuje tu jak pięść do nosa.

Poza tym w #czarnyhumor i #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera lecą jakieś faktyczne żarty albo chociaż suchary, a tutaj mamy tylko wylewanie jadu, pozbawione jakiegokolwiek humoru (to nie tylko moje zdanie, przeczytaj sobie komentarze na zrzucie ekranu).
@glonstar: no ale na sporo racji. Zmiany klimatyczne to fakt a nie mit, a globalne ocieplenie to nie heheszki, Polska geograficznie przestaje powoli być krajem idealnym dla rolnictwa. Produkty polskiej roli przestają być opłacalne - więc rolnicy mają #!$%@?. A #heheszki? Cóż śmiejemy się tutaj ze wszystkiego a często z ludzi, grup społecznych którzy nie mają lekko. Rolnicy nie są i nie będą tu wyjątkiem. Tag heheszki jak najbadziej na
Zmiany klimatyczne to fakt a nie mit, a globalne ocieplenie to nie heheszki


@Kaijot:

Tag heheszki jak najbadziej na miejscu.


@Kaijot: No to heheszki czy nie heheszki? Globalny problem, czy beka z "patologii ze wsi"? Mam wrażenie, że jesteś tak samo niezdecydowany, jak @xandra w swoim wpisie.