Wpis z mikrobloga

@Del: Reklama, logo, reklama, prośba o włączenie powiadomień. Contentu brak. Widzę że na mobilkach stabilnie, weź sobie zainstaluj AdBlocka jakiegoś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Del: Bez roota to masz do wyboru albo przeglądarki które mają wbudowaną funkcję blokowania reklam, albo aplikacje które tunelują twój ruch przez VPN i na poziomie serwera VPN blokują odpowiednie hosty. Nic konkretnego jednak nie mogę polecić bo ja jadę na roocie i AdAway.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jake_921: Ja mam prawie nowy telefon, więc trochę #!$%@? byłoby stracić na starcie gwarancję, bo mi się roota zachciało. Poza tym nie zgłębiałem jeszcze kwestii rotowania Xiaomi.
@Del: Nie wiem jak jest z tą gwarancją, roota zawsze można cofnąć. Ja pierwsze co robię po otrzymaniu nowego telefonu to odblokowanie bootloadera, wgranie customowego recovery, ROMu oraz roota. Xiaomi natomiast udostępnia oficjalne narzędzie do odblokowania bootloadera w ich urządzeniach. Trzeba się zarejestrować na ich stronie, wysłać formularz z prośbą o udostępnienie narzędzia i dostajesz aplikację która wszystko zrobi za ciebie. Wtedy wgranie roota jest banalnie proste. Więc nie sądzę żeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jake_921: Wiem, że w Samsungach widać każde flashowanie czegokolwiek, w tym roota. Ale skoro mówisz, że nawet Xiaomi nie ma nic przeciwko, to się zainteresuję tematem.