Wpis z mikrobloga

niech mi powiedzą różowe paski co jest takiego niezwykłego w bransoletkach na P i kończących się na dora? 199 zł za kilka gramów srebra ? do tego żeby uzbroić w 5 elementów na oficjalnym sklepie to kolejne 500. czy to naprawdę ja jestem top of de best bo mam brandowane badziewie za 700 zł takie samo w wyglądu jak na alim za 10$? tylko bez metki? bez fejmu? no bez przesady ... serio tyle sobie można dośpiewać za reklamy w TV?
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matrix_pl: może zbyt przywiązujesz wagę do wartości właściwej przedmiotu? Czy iPhone, Ferrari, Porsche, Prada itp. są warte swojej ceny? Jeśli weźmiesz pod uwagę tylko koszt części to na pewno nie, jeśli dodasz do tego markę, fame, reklamy itd. to realnie cena jest adekwatna.
@ManamanaTuriruriru: masz rację. bardziej denerwuje mnie fakt że na te 700 trzeba trochę czasu popracować ... a skoro podobną można mieć za 100 -200 ( tak już na wypasie) to czemu przepłacać 500 zł? ja wiem że nikt nie będzie się chwalił przed znajomymi dacią ale jak masz nią 1 w miesiącu pojechać po dzieci do przedszkola i do sklepu to w czym problem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matrix_pl: widzisz to wszystko zależy od postrzegania danej dziedziny. Ostatnio staram się ubić grubszy deal i ludzie, z którymi się staram dojść do porozumienia na przykład przywiązują uwagę czym przyjeżdżam, co mam na sobie i na wszystkie dodatki, od zegarka przez telefon po buty itd. Nie chodzi o szpan, ale o postrzeganie człowieka w różnych sytuacjach. To potrafi być mylące, ale sam bym nie traktował poważnie człowieka w bluzie z kapturem