Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że najbardziej świętobliwe są starsze panie? Spójrzcie na te wszystkie kółka różańcowe, sprzątanie kościołów itd. Praktycznie same kobiety, jeśli trafia się facet to najprawdopodobniej został zaciągnięty tam przez żonę, albo jest wdowcem próbującym urobić jakąś Krystynę. Nie rozumiem kompletnie z czego to wynika, czy to jakaś odmiana syndromu sztokholmskiego? A może przez 70 lat życia nie było okazji, aby poczytać te święte księgi i zobaczyć, że Biblia gnoi totalnie kobiety praktycznie na każdym kroku? Jak to jest? Pierwszy z brzegu przykład:
kobiety mają na tych zgromadzeniach milczeć; nie dozwala się im bowiem mówić, lecz mają być poddane, jak to Prawo nakazuje. A jeśli pragną się czego nauczyć, niech zapytają w domu swoich mężów! Nie wypada bowiem kobiecie przemawiać na zgromadzeniu. (I Kor 14,34-35)
#bekazkatoli #gimboateizm
Pobierz Bolszoj - Zauważyliście, że najbardziej świętobliwe są starsze panie? Spójrzcie na te...
źródło: comment_56LuTUiIXxScN4StZ32USBTkNQDcGrV4.jpg
  • 40
@Bolszoj: z tymi facetami zaciagnietymi przez zony to jest 100% racji. Moj dziadek musi chodzić na jakieś spotkania różańcowe czy inne gowno bo mu moja babcia każe. Pamietam jak pomagałem w remoncie kiedyś i kumple mojego dziadka go wyciągnęli z tej szopki, zadzwonili i powiedzieli ze jest potrzebny itd. Pierwszy raz chyba od kilku lat go nie było na takim spotkaniu, jak sie cieszył to normalnie szok.
A z tym ze
@Bolszoj: ale wiesz że obowiązujące obecne w KK zasady, opierają się na Nowym Testamencie, czy tego jeszcze nie było na religii?
Kobiety są bardziej skłonne do wiary w nadprzyrodzone rzeczy, tak mają mózg zbudowany, a kiedy ci śmierć zagląda przez ramię, to szukają ubezpieczenia.